10.10 Saat Anlamı Nedir? 10.10 Çift Saatlerin Anlamı Nasıl Yorumlanır?

0
6
10.10 Saat Anlamı Nedir? 10.10 Çift Saatlerin Anlamı Nasıl Yorumlanır?
10.10 Saat Anlamı Nedir? 10.10 Çift Saatlerin Anlamı Nasıl Yorumlanır?

10.10 Saat Anlamı Nedir?

Saatin 10.10 olması durumları ilerleyen ilişkilerde bir uyarı olarak yorumlanmaktadır. Hem olumlu keza de negatif anlamlar içerebilen çift saatler ile öbür yorum ve durumlar ortaya çıkabilmektedir. 

Akrep ve yelkovanın aynı sayılar üzerinde durması gün içerisinde sıklıkla karşılaşılabilen durumdur. Bu durumlar çift sayı saati tesadüfü olarak anılmaktadır. Saatin hem saat hem de dakika kısmının 10 sayısını göstermesi ise, partnerin o kişiden terketmek istediği şeklinde yorumlanır. Bu sadece bir sevgili ilişkisi olarak değil öteki tüm ilişkiler içinde geçerli olabilir. Bu sebeple rast gelinen 10:10 saati sona ermek üzere seyir eden bazı ilişkilerin uyarıcısıdır. 

10.10 Çift Saatlerin Anlamı Nasıl Yorumlanır?

Her yorumda olduğu gibi saatin 10.10 olarak görülmesi değişik yorumlara sahiptir. Ama en yaygın olarak kullanımı ise bir ayrılığın ve yaşanmışlığın habercisi olmasıdır. İlk duyulmada azıcık fena bir yorum gibi görünse de titiz düşünüldüğünde olumlu yanları da bulunmaktadır. Yani saat 10.10 bir tür haber veren ve kurtaran durumuna da gelebilir. 

Bu saat dilimi ile sürekli olarak karşılaşılması durumunda yaşan sorunlar, kişisel problemler, zorluklar, akıl ayrılıkları gibi bazı durumların gözden geçirilmesi gerekebilir. Yani davranışların ve hareketlerin bu yönde gözden geçirilmesi yararlı olabilecektir. Ama gerekli koşul değerlendirmeleri ve diğer hususların yorumlanması ve gözden geçirilmesi durumları da göz ardı edilmemelidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here