Akbank’tan yeni tanımlama geldi! Akbank mobil çöktü mü, niçin açılmıyor?

0
9
Akbank'tan yeni tanımlama geldi! Akbank mobil çöktü mü, niçin açılmıyor?
Akbank'tan yeni tanımlama geldi! Akbank mobil çöktü mü, niçin açılmıyor?

Akbank müşterisi olan milyonlarca kişi bu sabah saatlerinden itibaren bankanın sistemine erişim sağlamada problem yaşadı. Kullanıcılar, Akbank mobilin yanı sıra Akbank kredi kartları da çalışmadığını belirtti. Bu gelişme ardından gözler Akbank kadar yapılacak açıklamaya çevrildi. Akbank’tan konuyla ilgili izah etme gecikmedi.

AKBANK MOBİL NEDEN AÇILMIYOR, ÇÖKTÜ MÜ?

Akbank müşterileri bu sabahtan Akbank’ın mobil bankacılık, internet bankacılığı sistemlerine erişemedi, Akbank ATM sistemlerinin hizmet kesintisiyle karşılaştı. Müşteriler Akbank mobil neden açılmıyor araştırmalarını yoğunlaştırdı, bu sırada da Akbank’tan birincil resmi açıklama Twitter hesabı üzerinden geldi. Akbank kadar yapılan açıklamada, sistemlerde yavaşlama ve kesintiler yaşandığı, ilgili birimlerin konuyla ilgili çalışmalarının devam ettiği belirtildi. Hem, müşterilerin göstermiş olduğu kavrama için teşekkür edildi.

AKBANK’TAN YENİ AÇIKLAMA

Akbank’tan yapılan yeni açıklamada “hizmetlerimizi tamir etmek için yoğun çalışmalarımızı teknoloji meslek ortaklarımızla beraber sürekli sürdürüyoruz. Sistemlerimizi önümüzdeki saatlerde aşamalı olarak devreye almayı hedefliyoruz. Gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.” denildi.

Bilgilendirme

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here