AKP’li Çelik: AA muhabiri kılığındaki provokatöre gereği yapılıyor

0
33
AKP’li Çelik: AA muhabiri kılığındaki provokatöre gereği yapılıyor
AKP’li Çelik: AA muhabiri kılığındaki provokatöre gereği yapılıyor

AKP Sözcüsü Çelik, konuyla ilgili olarak Twitter yaptığı paylaşımda “Ak Partimiz ve İçişleri Bakanımızla ilgili terör ve suç örgütlerinin ağzıyla konuşan AA muhabiri kılığındaki provokatöre gereği yapılıyor. Bütün provokatörler yaptıklarının bedelini mutlaka öder. Bu dilin hangi terör şebekelerinin dili olduğunu iyi biliriz. Bunlarla uğraş etme konusunda kararlılığımız tamdır.” ifadelerini kullandı.
 

Ak Partimiz ve İçişleri Bakanımızla ilgili terör ve kabahat örgütlerinin ağzıyla konuşan AA muhabiri kılığındaki provokatöre gereği yapılıyor. Bütün provokatörler yaptıklarının bedelini mutlaka öder. https://t.co/op9vUFt05w

— Ömer Çelik (@omerrcelik) May 21, 2021

19 takvim AKP’nin Süleyman Soylu’dan küçük olmadığını söyleyen Musab Turan şunları söylemişti:

“Bu narko-bürokrasi ile ilgili iddialar ülkemizi uluslararası arenada zora soktu mu? Hükümetin buna ilişkin bir planı var mı? Ve 19 yıllık AK Parti, ismi şaibelerle anılan Süleyman Soylu’dan daha mı minik? Çarşıda pazarda metrobüste cümbür cemaat bunu konuşuyor fakat sayın bakanlarımız tek sözcük etmiyor.

Sayın Pakdemirli bakanımıza sorum; Sayın Asilzade kabine toplantısında buna ilişkin bir yorumlama yaptı mı? Savunması sizleri tatmin etti mi?

Sayın bakanım 3.5 yaşındaki oğlumun yüzüne bakarken ben utanıyorum. Sizlerin çocukları değil mu?”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here