AnTuTu en iyi Android telefonları kesin oldu

0
58
AnTuTu en iyi Android telefonları kesin oldu
AnTuTu en iyi Android telefonları kesin oldu

AnTuTu zeki telefon performansları ile ilgili ahenkli olarak listeleme yapıyor. Bunun sonucunda en iyi Android telefonlar gibi göze çarpan listeler ortaya çıkıyor. Mayıs ayının en iyi cihazlarına bakıldığında daha fazla Çin merkezli üreticiler göre piyasaya sunulduğu görülüyor. Ayrıca Qualcomm snapdragon 888 hepsinde iki taraflı noktalardan birisi.

Listeye bakıldığında birincil sırada Xiaomi Black Shark 4 Pro modeli yer alıyor. Testler sonucunda bu cihaz 830 bin 22 puan almayı başardı. Modelin 12 GB RAM ve 256 GB depolama alanı bulunuyor. Yüksek performansı sebebiyle böyle bir cihazın birincil sırada yer alacağı aşağı yukarı varsayım ediliyordu. Listenin ikinci esnasında ise Inkar Magic 6 Pro modeli yer aldı.

Mayıs ayının en iyi Android cihazlarına bakıldığında Inkar Magic 6 pro modeli 829 bin 900 puan alarak listenin birinci sırasındaki cihaz ile hemen hemen eşdeğer oldu. Onun anında ardındaki OnePlus 9 Pro modeli, 12 GB RAM ve 256 GB depolama alanı ile üçüncü sırada bulunuyor.

Listenin devamında 824 bin 451 puanla OPPO Find X3 Pro cihazı yer aldı. 819 bin 738 puanla Vivo X60 Pro+, 817 bin 867 puanla iQOO 7 modelleri kullanıcıları selamladı. Bilhassa oyuncu zeki telefonlarının öne geçtiği görülüyor.

Yüksek performansı ile aşina ve 812 bin 831 puan bölge ASUS ROG Phone 5, sekizinci sırada yer aldı. Bu cihazlar Mayıs ayının liderleri olarak kayıtlara geçti. Peki sizin favoriniz hangisi? Yorumlar bölümünden düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here