Artvin’de dehşete düşüren durum: Çocukları kaydederken uçurumdan düştü

0
11
Artvin'de dehşete düşüren durum: Çocukları kaydederken uçurumdan düştü
Artvin'de dehşete düşüren durum: Çocukları kaydederken uçurumdan düştü

Olay, dün öğle saatlerinde ilçeye ast Tepeköy köyünde meydana geldi. Eşi Mehmet Karademir ile kızı Işık Halkası, damadı Kadir ve torunu Ceren Şahiner ile ormanda gezintiye meydana çıkan Pumpul Karademir, dengesini kaybedip 70 metrelik uçurumdan düştü.

İhbar üstüne durum yerine AFAD, Rize AKUT ile jandarma ve sıhhat ekipleri sevk edildi. Gelen ekiplerin yaptığı kontrollerde Karademir’in yaşamını yitirdiği saptandı. Pumpul Karademir’in cenazesi, takriben 1 saatlik çalışmayla düştüğü yerden çıkarılıp Şavşat Devlet Hastanesi’nin morguna kaldırıldı.

DÜŞME ANI KAMERADA

Pumpul Karademir’in uçurumdan düştüğü anlar, seyahat sırasında cep telefonuyla kayıt yapan damadı Kadir Şahiner göre cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.

Görüntülerde, Kadir Şahiner’in önünde yürüyen Karademir, uçurumun kenarına geldiğinde aşağıya bakmaya çalıştı. Bu sırada Işık Halkası Şahiner annesine, “Anne gitme, hayır, anne gitme” diye seslendi. “Başım döndü” diyen damadının ise kayınpederi Mehmet Karademir’e “Baba tut şunu baba tut” diye seslendiği duyuldu. O anlarda Pumpul Karademir dengesini kaybederek uçurumdan düştü. Çığlık seslerinin yükseldiği görüntülerde kayıt sona erdi.

KAYNAK: DHA

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here