Avengers’ın yeni liderinin Doctor Strange olabilir

0
3
Avengers’ın yeni liderinin Doctor Strange olabilir
Avengers’ın yeni liderinin Doctor Strange olabilir

Doctor Strange seriye daha fazla sihir ve mistisizm getirmekten sorumlu olmakla kalmıyor, bununla beraber iki bölümlük Infinity Saga capper Infinity War ve Endgame’de Avengers’ın Thanos’u yenmesine yardım etmede manâlı bir rol oynadı. Muhtemel tüm geleceğe bakarak ve kazandıkları belli yolu bularak, evrendeki bütün canlı organizmaların yarısını geri getirmeye muavin oldu.

Acilen ise karakter 4. Aşamada daha da büyük şeyler için hazırlanıyor. Çoğu birey karakterin Marvel’in ilk Disney+ serisi WandaVision’da karşımıza çıkacağını düşünürken, Doctor Strange, bu Aralık ayında Spider-Man: No Way Home’da belirdi. Kişilik, Tony Stark’ın açık bıraktığı akıl veren rolünü dolduracak.

Cumberbatch Variety ile yaptığı bir röportajda karakterin geleceği hakkında konuştu. Cumberbatch sadece beş yıl önce tanıtılmasına rağmen Doctor Strange’in MCU’nun en kıdemli üyelerinden haline geldiğini söyledi.

Güçlerinin enginliği ve zekası bir uçtan bir uca Doctor Strange kesinlikle Avengers’ın yeni lideri için potansiyel bir namzet gibi görünüyor. Ama Avengers’ın lideri edinmek için, Doctor Strange’in bir sonraki Thanos düzeyindeki tehdidi yenmeye tamamen hazırlanmış olması gerekiyor. Lider olur mu bilinmez fakat Marvel hayranlarının gönlünü fethetti diyebiliriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here