Aylin Nazlıaka’yı CHP’liler bile yalanladı

0
8
Aylin Nazlıaka'yı CHP'liler bile yalanladı
Aylin Nazlıaka'yı CHP'liler bile yalanladı

CHP Bayan Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka ve beraberindeki heyetin, “‘Reisi size yedirtmeyiz’ deyip direksiyonu üzerimize sürdüler” iddiasının yalan olduğu ortaya çıktı. Yeni Şafak’ın emniyet ifadelerine dayandırdığı habere göre olayın şahidi olan CHP’li bir kadın, tartışma sırasında sadece şoförün şahsına küfredildiğini söyledi.

RESMI OLARAK PROGRAM METNI YAZDILAR

Nazlıaka, Çanakkale ziyareti sırasında otobüsten inen CHP’lilerin üzerine Vedat Aygören isimli kişi tarafından “Reisi size yedirtmeyiz” denilerek araç sürüldüğünü iddia etmişti. CHP’li şoför Gökhan Gülyurt ise işi daha da ileri götürerek “Kemal Kılıçdaroğlu ve Mustafa Kemal Atatürk’e de hakaret edildiğini” öne sürmüştü. CHP’ye müzahir basında geniş yer bulan iddianın asılsız olduğunu kanımca CHP’liler yalanladı. Yeni Şafak’ın ulaştığı ifadelere tarafından laf konusu olayda davacı olan bir diğer ad CHP Çanakkale İl Bayan Kolları Başkan Yardımcısı Gülsüm Çisem Özer’in emniyete verdiği ifadede, sadece CHP’li Gülyurt’un şahsına küfür edildiğini, başka bir küfür duymadığını ifade etti.

CHP'nin şikayet dilekçesi AK Parti'li Bülent Turan'ı isyan ettirdi CHP’nin şikayet dilekçesi AK Parti’li Bülent Turan’ı isyan ettirdi

BAŞKA KÜFÜR DUYMADIM

Özer şunları kaydetti:

“Otelin önündeki cebe otobüs yanaştı, bizde derhal onun arkasına aracımızı çektik ve dörtlülerimizi yaktık. Genel Başkan otobüsten inip otele girdi. Biz aracımıza dönerken, dışında sigara içmeye karar verdik, sigaralarımızı yaktık. Otobüsün önünden sesler duydum. 52 FS 524 plakalı aracın otobüs ile burun buruna durmuş olduğunu ve Gökhan Gülyurt’a küfürler ettiğini duydum. Yukarıda anlattığım gibi ben bu şahsın Gökhan Gülyurt’un şahsına küfür ettiğini duydum, bunun dışında küfürlerini duymadım.”

Vedat Aygören: 40 yıllık CHP'liyim, böyle iftira görmedimVedat Aygören: 40 yıllık CHP’liyim, böyle kötüleme görmedim

KAYNAK: YENİ ŞAFAK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here