Beni görsünler, başka birşey demiyorum

0
4
Beni görsünler, başka birşey demiyorum
Beni görsünler, başka birşey demiyorum

Yoğun bakımda yatan hastalardan biri 40 yaşındaki Recep Gültekin, aşı takvimini tamamlamadan koronavirüse yakalanan Gültekin 1 haftadır yoğun bakım ünitesinde yatıyor… Gültekin CNN Türk mikrofonlarına şunları söyledi; “Zorlama zor şeyler yaşıyoruz hiç yaşamadığımız şeyler yaşıyoruz Allah kimseye yaşatmasın”

Aşı takvimini tamamlamayıp 17 gündür yoğun bakımda olan 44 yaşındaki Mehmet Er ise yaşadıklarını bu sözler ile açıklama etti. “ takriben 17 gündür yoğun bakımdayım görüyorsunuz birincil doz aşım oldum ikinci dozu olamadan bu hastalığa yakalandık. O anlatılmaz iki tane maske var. Daha buraya geldiğim günden beri bu halde yaşıyorum onu anlatamam”

Mehmet Er, aşı karşıtlarına ve aşı takvimini tamamlamayanlara da şu mesajı verdi. “Beni görsün beni görsünler diğer bir şey demiyorum Ben 17-18 gündür çocuklarımın yüzünü görmedim. herkes gitsin mutlaka aşısını olsun devletimiz getiriyor uygulamasını yapıyor yani ahali kendini düşünmüyorsa bile mutlaka çoluğunu çocuğunu düşünsün etrafını düşünsün aşısını olsun.” Dedi.

Kartal Dr. Lütfi Kırdar Kent Hastanesi başhekim yardımcısı Mehmet Altıntaş ise “buradaki hastaları durumlarını görüyorsunuz yoğun bakımlık ve fazla ağır hasta olmamak namına mutlaka aşı olmaları gerekiyor” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here