Beyoğlu’nda gece kulübünde nefret anları; güvenlikçinin parmağını koparan kadına feci dayak

0
9
Beyoğlu'nda gece kulübünde nefret anları; güvenlikçinin parmağını koparan kadına feci dayak
Beyoğlu'nda gece kulübünde nefret anları; güvenlikçinin parmağını koparan kadına feci dayak

Durum, Taksim Sıraselviler Caddesi’nde bulunan gece kulübünde önceki gün saat 03.15 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre, 3 yabancı uyruklu kadın, gece kulübüne girmek istedi. Kulübün kapısında bekleyen güvenlik görevlileri, aşırı alkollü oldukları gerekçesiyle kadınları içeriye elde etmek istemedi. Bunun üstüne kadınlar, güvenlik görevlileriyle tartışmaya başladı. Görevliler, tekme ve yumrukla kendilerine saldıran kadınları tutup dışında çıkarttı. Bu sırada kadınlardan biri, emniyet görevlisinin yüzük parmağını ısırarak, kopardı. Kadınları uzaklaştırmak ile uğraşan görevli, parmağının koptuğunu fark etti. Bunun üzerine görevliler kadınları saçlarından tutup, döverek dıştan çıkarttı.

SALDIRGAN KADIN TUTUKLANDI

Görevliler, kopan parmağını arayarak buldukları arkadaşlarını Taksim İlk Yardım Hastanesine götürdü. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, 3 kadını gözaltına aldı. Polis merkezindeki sorgusunun ardından emniyet görevlisinin parmağını koparan bayan çıkartıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi. Emniyet görevlisinin yüzük parmağı, ayağından parça alınarak yerine dikildi.

60ed3d5479da3e21d8dea8d7

YAŞANANLAR KAMERADA

Ağız Dalaşı anı, kadınların emniyet görevlilerine saldırması, görevlilerin kadınları yaka paça dışarı çıkartması ve kopan parmağın aranması güvenlik kameralarına yansıdı. Kadınların cadde üzerinde güvenlik görevlileri ile kavgası da cep telefonu görüntülerine yansıdı.

“KÜFÜR EDİP YÜZÜMÜZE TÜKÜRDÜ”

Parmağı kopan emniyet görevlisi, “Olayın geçtiği gece kulübünde çalışan güvenlik görevlisiyim. İki gündür engebeli müdahalelerle uğraşıyorum. Cep telefonu görüntüleri beni fazla üzdü. Sanırım hatalı kanıya varılmış. Gece kulübüne gelen 3 tanıdık olmayan uyruklu kadın içeriye girmek istedi. Artı alkollü ve uyuşturucu aldıkları için içeriye almak istemedim. Bunu kabul etmeyip itiraz ettiler. Kavgacı davranışlarda bulundular. Ben de sesimi sağlamlaştırmak zorunda kaldım. İçlerinden birisi daha artı abarttı. Küfredip yüzümüze tükürmeye başladı. Arkadaşım müdahale etmek isteyince arkadaşıma çanta ile vurdu. Kendisini tuttum ve dışarıda çıkartmak istedim. Nasıl olduğunu anlayamadan kadın, parmağımı kapmış. Isırıp koparmış. Ben bunu bir vakit sonradan hissedebildim. Kadını bıraktım. Kopan parçayı alıp, hastaneye gittim. Bayan uyuşturucunun etkisi altındaydı ve zapt edilemiyordu. Arkadaşlarım beni görür görmez şoka girdiler. Bu kadına baskı olarak algılanmasın” diye konuştu.

60ed3d6a79da3e21d8dea8da

İşletme sahibi Serkan Keser ise “Sonradan Kazakistanlı olduğunu öğrendiğimiz 3 tanıdık olmayan kişinin arkadaşlarımız tarafından aşırı alkollü ve uyuşturucu madde kullandıklarını saptama etmesi üstüne kapıdaki arkadaşlara agresif davranmışlardır. Arkadaşımızın parmağını ısırarak koparmışlardır. Güç kullanılarak dışında çıkarttık. Biz mağdur taraftık. Polisi biz aradık ve ekip istedik. Kavgacı olan kadınlardan birisi mahkeme kararıyla tutuklandı. Doktorun tespitine tarafından saldırgan ağzında başka bir karoser taşıyarak parmağı koparıyor. ‘Dişin koparabileceği bir sistem orada yok ‘ diye doktor bize açıklama yaptı” dedi.  

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here