BiP ve GNÇ en çok indirilen uygulamalar oldu

0
15
BiP ve GNÇ en çok indirilen uygulamalar oldu
BiP ve GNÇ en çok indirilen uygulamalar oldu

Turkcell’in tamamı Türk mühendislerce geliştirilen uygulamaları, Türkiye’nin en çok seçim edilen uygulamaları arasında yer aldı. Dünyada mobil başvuru pazarı alanında önde gelen inceleme platformu App Annie’nin yayınladığı rapora tarafından, irtibat platformu BiP ve gençlere özel operatör egemen kullanılabilen başvuru formu GNÇ, Türkiye’nin en fazla kullanılan uygulamaları arasındaki yerlerini koruduğu belirtildi.

Bilişim 500’de birincilik değişmediBilişim 500’de birincilik değişmedi

4.5 bağlantısıyla 5G deneyimi sunuyor4.5 bağlantısıyla 5G deneyimi sunuyor

BiP, 2021 yılının ilk yarısını kapsayan ‘Türkiye’nin Mobil Tatbik Ekonomisi’ raporunda, kullanımı en yüksek artma bildiren ve aktif kullanıcı sayısı en yüksek uygulamalar sıralamasında birincil çeyrekte 2’nci, 2021 yılının birincil yarısında ise 5’inci sırada yer aldı. BiP, 2021’in birincil yarısında aylık etkin kullanıcı sayısıyla global rakiplerinden daha çok seçim edildi.

GNÇ, ‘en fazla indirilen gösteri uygulamaları’nda global rakipleri arasında ilk 10’da yer aldı. Misafir Etme kategorisinde Türkiye’de en fazla indirilen uygulamalar listesine giren GNÇ, Android cihazlarda kendi kategorisinde en çok indirilen dilekçe oldu. Rapor, App Store ve Google Play’deki 2021 yılı 1. ve 2. çeyreğine ilişkin aylık ve günlük veriler değerlendirilerek hazırlandı.

 

Abone Ol

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here