Birlik ve Beraberlik Ruhu Devam Ediyor

0
13
Birlik ve Beraberlik Ruhu Devam Ediyor
Birlik ve Beraberlik Ruhu Devam Ediyor

Ankara’nın en seçkin alışveriş merkezi olma özelliğine sahip Kuzu Effect AVM, kısıtlamaların arkasında kiracılarına desteğini bir kez daha gösterdi. 

 

Engebeli geçen pandemi sürecinde her zaman kiracılarının yanına olan Kuzu Effect AVM, güncellenen kısıtlamalarda da desteğini beceriksiz etmedi. Birlik ve birliktelik ruhunun defalarca öncelikleri olduğunu belirten Kuzu Effect AVM Yönetimi, “Bu süreç tüm sektörleri derinden etkiledi. Ama bizler defalarca kiracılarımızın yanındayız. Kısıtlamaların arkasından sağlıklı günlerde yeniden hep birlikte ziyaretçilerimizi ağırlamak için sabırsızlanıyoruz” diye konuştu. 

 

Marka karması ve geniş lokanta seçenekleri ile ziyaretçilerine şen alışveriş deneyimi sunan Kuzu Effect AVM, kısıtlamaların ardından açılabilir cam tavanları tamamen doğal havalandırmada alışveriş yapma imkanıyla konuklarını karşılayacak. DN 5 sertifikasına göre; Egzersiz prensibi bakımından dünyadaki tek açılır kapanır cam sistemine sahip olan Kuzu Effect, dışarıda alışveriş yapma imkanı sunuyor. 

 

Pak havada güvenilir alışveriş yerine getirmek isteyenleri karşılamak için gün sayan Kuzu Effect AVM, yeni sürprizleriyle de ziyaretçilerini şaşırtmaya hazırlanıyor. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here