Bitcoin kayıpları devam ediyor

0
34
Bitcoin kayıpları devam ediyor
Bitcoin kayıpları devam ediyor

Kripto para piyasasında sular durulmuyor. Geçtiğimiz ay o kadar fazla kripto para zirveyi görmüştü. Bu ay ise neredeyse bütün kripto paralar dibi gördü. Çok değil birkaç gün öncesinde piyasa hafif hafif yeşillenmeye başlamıştı. Fakat şimdilerde tekrardan kırmızı renklerin dominant olduğunu görmeye başladık.

Bugün sabahtan saatlerde Bitcoin 32 bin dolar seviyelerine değin düştü. Ethereum ise uzun bir süreden sonradan tekrardan 1500 doların altını gördü.

BTC ve ETH’nin düşüşü ile birlikte öteki altcoinlerde kırmızı bir görünüme büründü.

Son günlerde kripto paralardaki tehlike faktörünün hayli arttığını söyleyebiliriz. Elbette burada yatırımcıların manâlı kararlar vermeleri gerekiyor.

Bu seviye BTC için dip noktası da olabilir, düşüşün daha başları da olabilir. Hem bir takım analistlere göre BTC’deki düşüş 20 bin dolar altına kadar devam edecek. Olasılıkla BTC 20 bin doların altına düştüğünde öteki kripto varlıklar fazla daha büyük düşüşler yaşayacaktır.

bu vesileyle dip anekdot olarak belirtelim. Bu ve diğer kripto para içeriklerimiz yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır. Kripto para piyasası hayli riskli olduğu için kendi yatırımlarınızı kendi kararlarınız doğrultusunda yapmanızı öğüt ederiz.

Hiç bir süre kripto paralara kaybetmekten korktuğunuz miktarda meblağlar da yatırmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here