Çabucak layık kaybeden telefonlar

0
16
Çabucak layık kaybeden telefonlar
Çabucak layık kaybeden telefonlar

Bilhassa yeni gelen amiral gemileri öteki modelleri unutturmaya yetiyor. Samsung, Google ve Apple gibi zeki telefon markaları bile bu durumu tersine çeviremiyor. Şu sıralar dünya yaklaşık olarak akıllı telefon çöplüğü haline gelmek üzere. Peki çok seri bir şekilde değer kaybeden bu zeki telefon modelleri hangileri?

Yapılan incelemeler sonucunda zamanla en fazla layık kaybeden cihazlar tespit edildi. Zamanla azami değer kaybı yaşamış akıllı telefonlara bakıldığında Galaxy Z Flip ile Google Pixel 2X cihazlarının zirveyi paylaştığını görüyoruz.

Listede Ayrıca Pixel 3 ve 3 XL cihazları yer alıyor. İşin aslına bakacak olursak kimse bu cihazların listede yer almasını beklemiyordu. Oysa Google Pixel modelleri özellikle bu listede yer alıyor. Samsung 9 ve Samsung 8 gibi modeller yeniden en süratli layık kaybeden zeki telefonlar arasında bulunuyor. Değerini fazla eksik kaybeden cihazlar ise iPhone 11 ile başlıyor.

Apple şirketinin çoğunlukla çok eksik değersiz hale gelen akıllı telefonları listede zirveyi kovalıyor. iPhone XS Max modeli yine minimum değersiz hale gelen cihazlar içerisinde yer alıyor. iPhone 8 modeli bile diğerlerine oranla yeni kalmayı başarmış gibi görünüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here