Cem Yılmaz’dan ‘Hokkabaz’ açıklaması

0
42
Cem Yılmaz'dan 'Hokkabaz' açıklaması
Cem Yılmaz'dan 'Hokkabaz' açıklaması

Komedyen ve oyuncu Cem Yılmaz, senaryosunu kaleme aldığı ve yönetmenliğini Ali Taner Baltacı’yla beraber yaptığı, 2006 yılında gösterime giren “Hokkabaz” filminin devamının geleceğini duyurdu. sosyal medya hesabından paylaşım yapan Yılmaz, “2022’de bir İskender hikayesi daha yapacağım” dedi. 

Geçtiğimiz gün televizyonda “Hokkabaz” filminin yayınlanması üzerine fazla güzel mesajlar aldığını gösteren Yılmaz filmin afişini paylaşarak, “Bundan bütün 15 sene önce yaptığımız bu hoş film bugün Tv’deymiş. Fazla hoş mesajlar aldım, herkese teşekkürler, benim kendi hikâyemdir. 2022’de bir İskender hikâyesi daha yapacağım” yazdı. 
 

Bundan tam 15 yıl önce yaptığımız bu hoş film bugün Tv deymiş. Fazla güzel mesajlar aldım Herkese tesekkür ederim, benim kendi hikayemdir 🙂 2022 de bi İskender hikayesi daha yapacağım. pic.twitter.com/5h3guMo3tK

— Cem Yılmaz (@CMYLMZ) May 15, 2021

Yılmaz’ın ‘İskender’ karakterini canlandırdığı “Hokkabaz” filminin oyuncu kadrosunda Mazhar Alanson, Açlık Tekin, Tuna Orhan, Tuncer Salman, Gürgen Öz, Caner Alkaya ve Şennur Kaya gibi isimler yer alıyordu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here