Detaylarla ön plana çıkan telefon

0
3
Detaylarla ön plana çıkan telefon
Detaylarla ön plana çıkan telefon

Oppo A74, FHD+ çözünürlük sunan bir ekran ile geliyor. 409ppi piksel yoğunluğu ve maksimum olarak 800nit parlaklık değeri sunan bu mahsul ayrıca iç mekân, hem de dış mekân kullanımlarında tatmin edici teferruat sunabiliyor.

Ürünün ekranı, bir şeyler okumak, izlemek ve oynamak için ideal performans sunuyor. Natürel dokunuşlara da çok seri cevaplar verebildiğini ekleyelim. Ekrandaki parmak izi okuyucu dedektör de, güvenli başvuru formu için seri ve net çözümler sunabiliyor.

Qualcomm Snapdragon 662  

Oppo A74, Snapdragon 662 çipsetine sahip. Bunun yanında 4GB LPDDR4X SD RAM ve 128GB dahili depolama gibi teknik ayrıntı mevcut. İsterseniz microSD kart ile mevcut hafıza miktarına ilave de yapabilirsiniz.

Telefon, Android 11 işletim sistemiyle geliyor ve kolay bir dilekçe sunuyor. Ekranlar arası geçişler, başvuru çalıştırma performansları genel olarak başarılı. Google Play Store’da bulunan böylece fazla oyunu da sorunsuz bir şekilde deneyimleyebiliyorsunuz.

Yapay akıl destekli üçlü kamera 

Oppo A74’ün arkadaki tarafında 48+2+2MP’den oluşan üçlü kamera dizilimi mevcut. 48MP değerdeki belli başlı kamera, resim ve videolar için tatmin edici sonuçlar sunabiliyor.

1080p 30FPS değerde videolar çekebilir, çabuk ve ağır video çekim seçeneklerine göz atabilirsiniz. Ayrıca, video çekerken sarsıntıların önüne geçilmesi adına elektronik görüş sabitleme sisteminin de bulunduğunu belirtelim.

2MP mono ve 2MP makro kamera da bokeh efektli görseller ve 4cm mesafeden çekeceğiniz makro çekimler için yardımınıza koşuyor.
Ön tarafa baktığımızda, telefonumuzun 16MP selfie kamerası olduğunu görüyoruz. Çekicilik modu, bokeh efekti gibi pek fazla detay bulunuyor. Güzel selfie fotoğraflar çekebilir ve internet üzerinden görüntülü görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz. Bilhassa iyi ışıklandırılmış ortamlarda hoş performans sunduğunu belirtelim.

5000mAh batarya

Telefon, 5000mAh değerde pille geliyor. 33w çabuk çok miktar teknolojisine destek veren bu pil, tek şarj ile yoğun kullanımda bir günü rahatlıkla çıkarmanıza asistan oluyor. Alışılagelmiş kullanımda ise tek sıkıntı ile 2 günü rahatlıkla çıkarabilirsiniz.
Ayrıca, telefonumuzda Wi-Fi AC, NFC ve Bluetooth 5.0 gibi kablosuz bağlantı teknolojilerinin de olduğunu belirtelim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here