E3 2021 etkinliğinde tanıtılacak Nintendo Switch oyunları

0
69
E3 2021 etkinliğinde tanıtılacak Nintendo Switch oyunları
E3 2021 etkinliğinde tanıtılacak Nintendo Switch oyunları

Konsol sektörünün kayda değer isimlerinden biri olan Nintendo yeni nesil oyunlar için kolları sıvadı. Malum önümüzde önemli bir etkinlik var. E3 etkinliği. Bu etkinlikte PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series için çıkacak oyunlar tanıtılacak. Yeni tanıtılacak olan oyunların haricinde, daha önce tanıtılan yapımlar için de yeni videolar yayınlanacak.

Peki E3’te Nintendo için hangi oyunlar tanıtılacak? Bilindiği üzere Nintendo kendi oyunlarını daha açıkçası Switch için beklenen oyunları, kendi düzenlediği etkinliklerde tanıtıyor.

Yani Switch sahiplerinin E3’deri beklentileri pek büyük yok. Buna karşın E3 2021 etkinliğinde Switch için 15’deri pozitif oyun tanıtılması bekleniyor. Bu oyunların koskocoman bir çoğunluğu zaten kesin oldu. Dilerseniz bu yapımlara aşağıdan göz atabilirsiniz.

Archvale
Batora: Lost Haven
Bear and Breakfast
Beasts of Maravilla Island
Black Book
Blooming Business: Casino
Death Trash
Endling
Fire Ronight
Kung Fu Kickball
Lamentum
Onsen Master
Serial Cleaners
The Legend of Tiandig
The Lightbringer

Görüldüğü gibi oyunlar aralarında o kadar aman aman beklenen bir yapım değil. Hatta bu oyunların büyük bir çoğunluğu da kısıtlı kitleye hitap eden yapımlar. Yani tarz ve oynanış olarak böylece büyük bir kitleleri yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here