Elon Musk’ın açıklamaları düş kırıklığına uğrattı! Dogecoin çakıldı…

0
60
Elon Musk'ın açıklamaları düş kırıklığına uğrattı! Dogecoin çakıldı...
Elon Musk'ın açıklamaları düş kırıklığına uğrattı! Dogecoin çakıldı...

NBC’de yayınlanan ‘Saturday Night Live’a davetli olan Tesla’nın ünlü meslek insanı Elon Musk, bu kere Dogecoin konusunda bekleyenleri düş kırıklığına uğrattı. Musk, “Dogecoin, geleceğin para birimi. Dünyayı ele geçirecek durdurulamaz bir mali araç” dese de kayıpları durduramadı. 

KENDİNİ ‘DOGEFATHER’ İLAN ETMİŞTİ

Kendini keza öncesinde ayrıca de gösteri sırasında “Dogefather” ilan eden Elon Musk’ın şova katılmasından önce 73 sentin üzerine çıkarak rekor kıran Dogecoin’de beklenen 1 dolarlık seviyesi gelmedi. Şovun arkasından yüzde 29 düşüş yaşan Dogecoin 51 cent seviyelerini test etti.

Dogecoin şu anda 0,556537 dolar seviyesinde seyrediyor. Hala dördüncü sırada olan kripto para biriminin piyasa değeri hakimiyeti yüzde 2,89 seviyesinde. Doge son 24 saatte uçurum bir fark yaşadı ve asgari 0,51 dolar, en yüksek ise 0,72 dolar seviyesini gördü.

Gerçekte, Dogecoin’in fiyatı Musk yayındayken düşmeye başladı. Program sona erdiğinde yaklaşık 0,56 doları fark etti. Ek olarak, ticaret uygulaması Robin Hood, Musk şovdayken kripto para birimi ile ilgili alım satım sorunları yaşadı, oysa sorunlar çabuk çözüldü.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here