En çok kazandıran kripto paralar yatırımcısını güldürdü

0
35
En çok kazandıran kripto paralar yatırımcısını güldürdü
En çok kazandıran kripto paralar yatırımcısını güldürdü

Kripto para piyasası bugünlerde yeniden hareketli. Toplam piyasa değeri 1,6 trilyon dolar civarında olan piyasada nefesler tutuldu. Bu hafta yatırımcısına en fazla kazandıran birincil kripto para TFUEL oldu. Yatırımcısına yaklaşık olarak yüzde 53,91 oranda kazanç sağladı.

Olasılıkla her zaman ismini duydunuz SOL isimli kripto para birimi ise tekrar azami kazandıranlar içerisinde yer alıyor. Haftalık olarak değişimine bakıldığında yüzde 46,69 seviyesinde olduğunu söyleyebiliriz. Yani 1000 TL bile yatırmış olan bir kullanıcı parasını 1460 TL’ye çıkarmıştı.

Bazı kripto paralar yatırımcısını üzerken kimileri sevindirmeyi başarıyor. Her ne dek yatırımcılar daha fazla açıklanmış kripto paralara yatırım yapsa bile bazı bilinmez dijital varlıklar çok daha fazla gelir elde ettirebiliyor.

Mesela CRV bunun en hoş örneklerinden bir adam başına. Bu kripto para birimi bu hafta yatırımcısına yüzde 44,64 oranında kazanç sağladı. Böylece çok daha meşhur olan SOL coin ile az kalsın aynı seviyeye geldi. KSM coin bu hafta yatırımcısına yüzde 36,41 kazandırdı. 24 saatlik hacmine bakıldığında epeyce iyi bir noktada bulunduğunu söyleyebiliriz.

THETA coin kullanıcısına bu hafta yüzde 35,59 oranında kazanç sağladı. FIL, OKB, DOGE ise yine azami kazandıranlar içerisinde yer alıyor. Bu hafta çok kazandıranlar listesinde daha az kripto para var. Mega boğa rallisi beklentileri devam etse bile yine de bunun vakit alacağı söylenebilir. Son olarak burada bahsedilenlerin elbette yatırım tavsiyesi olmadığını belirtelim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here