Esenyurt’ta evden kaçan 14 yaşındaki Beyzanur ile 12 yaşındaki teyzesi Canan bulundu

0
9
Esenyurt'ta evden kaçan 14 yaşındaki Beyzanur ile 12 yaşındaki teyzesi Canan bulundu
Esenyurt'ta evden kaçan 14 yaşındaki Beyzanur ile 12 yaşındaki teyzesi Canan bulundu

Esenyurt Fatih Mahallesi 1240. Sokak’taki bir apartmanda yaşayan Beyzanur Yoğun ve misafirliğe gelen teyzesi Canan Aslan, 02.09 tarihinde sabah saat 09.00 sıralarında geceden hazırladıkları çantalar ile evden çıkmış, sokağın köşesinde yer alan marketten maske aldıktan sonradan el ele tutuşarak koşmaya başlayan teyze yeğenden ise yeniden haber alınamamıştı. Kızların evden kaçtığını anlayan Yoğun ve Aslan’ın ailesi, durumu hemencecik polis ekiplerine bildirmiş, polis ekipleri ise kızları bulmak için çalışma başlatmıştı. 

Gaziantep'te üzerine gardrop devrilen 6 yaşındaki Mustafa hayatını kaybettiGaziantep’te üzerine gardrop devrilen 6 yaşındaki Mustafa hayatını kaybetti

 
Evden kaçan iki kızdan iyi haber geldi 

Esenyurt’da yürütülen çalışmalarda Canan Aslan ve Beyzanur Yoğun’un evden ayrıldıktan daha sonra gidebilecekleri tanıdıkları olmadığı, yanlarında telefon bulunmadığı bilgisine ulaşan polis ekipleri kamera kayıtlarını inceledi. Bindikleri ticari taksiden Beşiktaş’ta indikleri tespit edilen iki kız Barbaros Bulvarı üstünde bulundu. 
   
Kendi başlarını yaşamak için evden kaçmışlar 

İfadelerinde kendi başlarına yaşamak için evden kaçtıklarını söyleyen kızların, geceyi bir camide uyuyarak geçirdiklerini ve fena herhangi bir yaşamadıklarını söyledikleri öğrenildi.

KAYNAK: İHA

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here