Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon ne zaman? EDHO yeni bölüm hangi tarihte?

0
10
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon ne zaman? EDHO yeni bölüm hangi tarihte?
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon ne zaman? EDHO yeni bölüm hangi tarihte?

Takipçilerinin EDHO olarak adlandırdığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon için geri sayıma başladı. Başrollerinde manâlı isimlerin yer aldığı dizide birçok oyuncu kadroda bu sezonda da olacak. Peki, yeni sezon hangi tarihte başlayacak?

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ YENİ SEZON NE SÜRE?

Yeni birim fragmanının demin yayınlanmaması sebebiyle yeni sezon tarihi demin netlik kazanmasa da Salı günleri ekranda olan dizinin 14 Eylül veya 21 Eylül tarihlerinde her yerde ekranlarda olması bekleniyor.

EDHO SON BÖLÜM ÖZETİ

Yaman Korkmaz ve ailesi bu defa namlunun ucundadır. Şahin Ağa’yı Savaş’ın elinden kurtardığı için artık maksat haline gelen Hamdi Korkmaz ve ailesi bu kez büyük düşmanla yüz yüze kazanç. Savaş’a aleyhinde masayı satmayan Yaman Korkmaz ise müttefiki Hızır Çakırbeyli’nin hayatı için canını ortaya koymaya hazırdır. Yetim Doğan’ın ölümü Çakırbeyli ailesi ve dostlarında şok etkisi yaratırken Savaş ve ekibinde galibiyet sarhoşluğu yapar. Verdiği savaşta sona yaklaştığını bilecek dek tecrübeli olan Hızır Çakırbeyli, kartların tekrar dağıtılması için kendi hayatını ortaya koyar. Hızır Çakırbeyli’nin kendisini ortaya koyarak kurduğu planın kilit ismi ise yeğeni Alpaslan Çakırbeyli olur. Savaş’ın mekânına girmek için plan yapan Alpaslan Çakırbeyli, amcası Hızır Çakırbeyli’nin hayatının pamuk ipliğine bağlı olduğunu bilerek elinden geleni yapar. İlyas Çakırbeyli ve Behzat Façalı ise Rıdvan’ı besbelli bırakarak Savaş’ın yanında geçen Volkan ve Koray’ın peşine düşer. Behzat Façalı ve Hızır Ali Çakırbeyli ise intikamlarına bir adım daha yaklaşır.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here