Ethereum yatırımcıları Temmuz ayını merakla bekliyorlar

0
29
Ethereum yatırımcıları Temmuz ayını merakla bekliyorlar
Ethereum yatırımcıları Temmuz ayını merakla bekliyorlar

Bu operasyon ücretlerini düşürecek olan güncelleme ise Temmuz ayında yayınlanacak. Temmuz ayında yayınlanacak olan bu güncelleme ile Ethereum’un market değerinin daha da yükselmesi bekleniyor. Son dönemde 2 bin doların altında işlem görebilen Ethereum’un Temmuz güncellemesi ardından tekrardan çıkış trendine geçebileceği ön görülüyor.

Temmuz ayındaki bu güncellemenin yatırımcılar için olumlu bir haber olduğunu söyleyebiliriz. Ama madenciler için bütün tersi bir koşul laf konusu. Çünkü bahse konu bu güncelleme ile madencilerin gelirleri bir tık daha düşmüş olacak.
Zaten son dönemde zorluğa yan olarak Ethereum madencilik gelirleri düşmüştü. Dolayısıyla yeni sistemde gelirler ilk elden güncelleme odaklı düşmüş olacak.

Çünkü ETH ağındaki işlemler PoW yerine PoS yöntemiyle gerçekleşmeye başlayacak. Elbette bunun nasıl bir yansıma yapacağını tahmin etmek şimdilik baskı. neticede bekleyip göreceğiz. bu arada dip anekdot olarak belirtelim. Bu ve öteki kripto para içeriklerimizin hiç biri yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here