Eviniz veya ofisiniz için sürekli kablosuz internet bağlantısı

0
12
Eviniz veya ofisiniz için sürekli kablosuz internet bağlantısı
Eviniz veya ofisiniz için sürekli kablosuz internet bağlantısı

Ürün, prize taktıktan sonra kısa bir montaj baştan sona kullanıma hazır ışık halkası geliyor. Önce router’ınızdaki WPS tuşuna basıyorsunuz. Sonradan da 2 dakika içinde RE215’in üzerindeki WPS tuşuna basmalısınız. Hepsi bu, kısa sürede eşleşme gerçekleşecektir. Eğer router’ınızda WPS tuşu yok ise, yazılım üzerinden de ayarlama yapabiliyorsunuz.

Basit kurulum ve ayarların özelleştirilmesi için Tether uygulamasını akıllı telefonunuza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. bağlamak için herhangi bir router’ı veya access point’i kullanabileceğinizi belirtelim.

Evde ya da ofiste, çoğunlukla “ölü nokta” olarak nitelendirilen yerler olur. Bu bölgelerde kablosuz bağlantı performansı düşüktür ve genelde bağlantı kopmaları da çoğunlukla yaşanır.

İşte RE215, ölü bölgelerin ortadan kaldırılması ve derhal her noktada dinç kablosuz bağlantının sağlanabilmesi için kayda değer.

Ara Sıra balkona çıkar ve internet keyfi yerine getirmek istersiniz. Bazen de odadan odaya geçerek bir aile üyenize bir video göstermek istersiniz ve bu yer değişimleri esnasında internette kopmalar yaşanabilir. Eğer RE215 gibi bir ürüne sahipseniz, işte bu kopmalar ortadan kalkıyor ve sürat düşmelerinin önüne geçiliyor.Mesela, 2.4GHz bandtayken e-mail’lerinizi denetim edebilir, büro dosyalarınızı düzenleyebilir, zeki telefonunuz yoluyla arkadaşlarınızla sohbetler gerçekleştirebilirsiniz.

5GHz bandına geldiğimizde ise, daha fazla performansa gereksinim duyan işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Mesela, akıllı televizyonunuz üzerinden 4K çözünürlüklü filmler izleyebilir, PC’nizden online oyunları takip edebilir ya da görüntülü görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here