Fenalaşan Bob Odenkirk’in sıhhat belirli oldu

0
11
Fenalaşan Bob Odenkirk’in sıhhat belirli oldu
Fenalaşan Bob Odenkirk’in sıhhat belirli oldu

Aktörün temsilcileri dün öğleden sonradan yaptıkları bir açıklamada, “Kalple ilgili bir durum yaşadıktan daha sonra Bob’un durumunun stabil olduğunu doğrulayabiliriz” dedi. “O ve ailesi, onunla ilgilenen harika doktorlar ve hemşirelere teşekkürlerini iletiyor.

Odenkirk keza herkese iyi dileklerini ilettikleri için teşekkür ediyor ve biraz mahremiyet diliyor”. Breaking Bad prequel serisinin 58 yaşındaki yıldızı Salı günü New Mexico, Albuquerque’de fenalaşmıştı. Aktörün fenalaşmasının peşinde anında ambulans çağırıldı.

Seriye dahil olan cümbür cemaat Odenkirk’in sağlığına odaklanmaya devam ettiği için çekimler Çarşamba günü durduruldu. Çekimlerin ne vakit devam edeceği muhakkak değil. Hem AMC ayrıca de yapımcılar Sony Pictures Television temsilcileri az önce yorum yapmadı.

Çarşamba öğleden daha sonra Bob’un oğlu Nate Odenkirk, babası hakkında “İyileşecek” diye tweet attı. Odenkirk, AMC’nin Emmy ödüllü draması Breaking Bad’de yarattığı avukat Saul Goodman rolüyle dört kez Emmy adayı oldu. Saul karakteri o kadar çok sevildi oysa Breaking Bad bitmesine karşın şahsiyet kendine özel bir diziye sahip oldu.

Breaking Bad ile benzer New Mexico merkezinde film çeken Saul, salgınla ilgili gecikmelerin ardından yapımların son aşamasındaydı.Yönetici yapımcılar Vince Gilligan ve Peter Gould’un imzasını taşıyan franchise, Sony Television’daki en kıymetli yapımlar aralarında yer alıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here