Ferhan Şensoy’un cenazesinde büyük saygısızlık! İfadeleri ortaya çıktı

0
15
Ferhan Şensoy'un cenazesinde büyük saygısızlık! İfadeleri ortaya çıktı
Ferhan Şensoy'un cenazesinde büyük saygısızlık! İfadeleri ortaya çıktı

Kalp damar rahatsızlığı ile ilgili çare gördüğü hastanede hayatını kaybeden Ferhan Şensoy, dün son yolculuğuna uğurlandı. 70 yaşında vefat eden oyuncu için birincil tören Galatasaray Lisesi’nde düzenledi. Şensoy’un cenazesi törenin arkasında Beyoğlu Ses Tiyatrosu’na getirildi.

Koronavirüs pandemisi kurallarına uygun olarak gerçekleşen törene fazla sayıda ünlü katıldı. Sanatkâr sanatçının cenazesi, Teşvikiye Camii’nde kılınan ikindi namazı sonrası Zincirlikuyu Mezarlığı’nda toprağa verildi.

TARAFTAR GERGİNLİĞİ!

Ferhan Şensoy’un cenazesinde beğenilmeyen bir durum yaşandı. Ferhan Şensoy’un naaşının cenaze aracına götürüldüğü sırada, tabutun üstünde Galatasaray bayrağını görebilen dört kişi slogan atmaya başladı. Beşiktaş lehine sloganlar atan dört birey, kalabalığa dürüst yürümeye başlayınca bir anda stres yaşandı. Duruma hemen müdahale eden polis, laf konusu kişileri gözaltına alarak, Harbiye Karakol’ne götürdü.

“FERHAN ŞENSOY OLDUĞUNU BİLSEYDİK YAPMAZDIK”

Polis merkezinde ifadesi alınan dört birey, cenazenin Ferhan Şensoy’a ait olduğunu bilmediklerini söyledi: Alkol almıştık. Tabutun üzerinde Galatasaray bayrağını görür görmez bir taraftar öldü sandık. Arkada beğeni tutarak giden insanları da taraftar zannettik…

Alkolün de etkisiyle slogan attıklarını söyleyen taraftarlar, “Cenazenin Ferhan Şensoy’a ait olduğunu bilseydik katiyen yapmazdık. Fanatiklikten diğer bir amacımız yoktu. Pişmanız!” dediler.

İfadelerinin gerisinde yönetimle ilgili para cezasına çarptırılan dört kişi, bağımsızlık bırakıldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here