FIFA Online 4 bedava olarak Türkiye’de

0
10
FIFA Online 4 bedava olarak Türkiye'de
FIFA Online 4 bedava olarak Türkiye'de

Dünyanın en büyük oyun geliştiricilerinden Electronic Arts göre futbol oyunu tutkunlarına sunulan FIFA Online 4’ün Türkiye sunucuları açıldı. FIFA Online 4 adamakıllı Türkçe olarak oyuncularla buluştu. Arayüzü ve seslendirmesiyle Türkçe olarak oynanabilecek FIFA Online 4’ün yayıncı imzasında çoğu başarılı oyunun da yayıncı firması olan 101XP yer alıyor.

EA SPORTS FIFA Online 4 erken erişime açılıyorEA SPORTS FIFA Online 4 erken erişime açılıyor

Farklı oyun modları ve tesadüf türleri ile oyuncuların karşısına çıkan FIFA Online 4, en ince ayrıntısına kadar ücretsiz olarak oynanabiliyor. UEFA™ Şampiyonlar Ligi ile birlikte 30+ ayrı ligden 600’den fazla takımın yer aldığı FIFA Online 4, 101XP’nin  resmi web sitesi üzerinden indirilebiliyor.

TÜRKİYE SÜPER LİGİ VE TÜRKÇE SESLENDİRME

Oyunda geçmişten ve günümüzden 17.000 futbol yıldızı bir arada yer alıyor. Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş ve bütün Türkiye Süper Ligi takımları da FIFA Online 4’te keza Türk keza de global oyuncular için sunuluyor.

Arayüzü ve seslendirmeleri ayrıntılarıyla Türkçe olarak Türk oyuncularla buluşan oyunun seslendirmelerini futbol dünyasının tanınmış sunucuları Murat Kosova ve Nebil Âlem gerçekleştirdi. FIFA Online 4’ün seslendirme sürecinin sahne arkası videosunda konuşan Murat Kosova, “Amacımız, özel ve özgün futbol atmosferini evinize getirmekti, umarım başarmışızdır.” yorumunu yaparken Nebil Âlem, “Ben seslendirirken çok eğlendim, eminim sizler de oynarken fazla eğleneceksiniz” yorumlarını ekledi.

FIFA Online 4 Detayları

Türkiye’deki oyuncular için sunulan içerikler;

1v1 Dereceli Maçlar
Teknik Direktörlük Modu
Lig Maçları
Arkadaşlarla oynamak için özel maçlar

Oyunun açılış versiyonunda oyun içi kulüpler ve bambaşka klasmanlardan futbolcular bulunuyor. Bunlar;

Live: Aktif olarak futbol oynayan futbolcular ve şu anki kulüpleri
Club Heroes: Azami genel puanları 98 olan en ünlü 200 futbolcu
World Hero Debut: Oynadıkları ulusal takımlarındaki birincil maçlarında mükemmel performans ortaya koymuş ya da Dünya Şampiyonası’nda şahane performans sergilemiş faal ve geçmiş yıldızları
Turkish Club Stars: Türkiye’de aktif olarak futbol oynayan 60 ünlü futbolcu

Daha pozitif içerik ve oyun modu ileride açıklanacak. Ayrıca 101XP firması, yerel somut sunucuların, bütün Türkiye’den azami sayıda oyuncu için sıcacık temas sağlayacağını belirtti.

KAYNAK: HABER7
Abone Ol

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here