FilmBox ve FilmBox Extra Bayram Ekranlarında Bütün 11 Film

0
45
FilmBox ve FilmBox Extra Bayram Ekranlarında Bütün 11 Film
FilmBox ve FilmBox Extra Bayram Ekranlarında Bütün 11 Film

Milletlerarası medya kuruluşu SPI International bünyesinde yer alan şen filmlerin adresi FilmBox ve aksiyon ve gerilim türü filmlere siklet veren FilmBox Extra, bu sene tam kapanmayla yaşayacağımız Ramazan Bayramı’nda bomba gibi filmlerle eğlenceyi evlerimize getirecek. 

 

13 – 15 Mayıs tarihleri arasında FilmBox ekranlarında 5, FilmBox Extra ekranlarında 6 harikulade film bizleri bekliyor. FilmBox Extra ekranlarında izleyeceğimiz filmlerden Karanlık Yerler’in (Dark Places) ilk gösterimini izleyeceğiz. Sihirbazlar Çetesi 2 (Now You See Me 2) 22 Mayıs Cumartesi, Şantaj (Extortion) ise 23 Mayıs Pazar günü yeniden birincil gösterimleriyle FilmBox Extra ekranlarında olacak.

Ramazan Bayramı (13-14-15 Mayıs) her tarafında FilmBox ve FilmBox Extra kanalları ve Kablo TV’de yer alan öteki bütün SPI International  kanalları Kablo TV abonelerine açık olacak.

FilmBox Bayram Filmleri

Cafe Society (Cafe Society) – 13 Mayıs Perşembe – Saat: 13:25

Ramazan Bayramının ilk günü, öğle saatlerinde FilmBox ekranlarına gelecek filmin başrolünde genç yıldız Kristen Stewart var. Filmin 1930’larda geçen öyküsünde, Hollywood’a yeni gelmiş New York’lu bir genç, evli bir adamla beraber olan bir kadına aşık oluyor.

Altın (Gold) – 13 Mayıs Perşembe – Saat: 21:30

Matthew McConaughey’in başrolde olduğu filmin öyküsünde, bahtsız altın arayıcısı Kenny Wells, kendisi gibi coşkulu bir jeologla Endonezya’ya altın aramaya gidiyor.

Alkışçı (The Clapper) – 14 Mayıs Cuma – Saat: 21:30

Cuma gecesi ekranlara gelecek filmde, televizyon dünyasının miti haline gelmiş “onbeş dakikalık şöhretin” bir televizyonda alkışçı olarak çalışan bir adamın hayatını mahvetmesi öyküleştiriliyor.

Aşk Olsun Baba! (My Dad’s Christmas Date) – 15 Mayıs Cumartesi – Saat: 17:10

Bu yılın en eğlenceli filmlerinden, ödüllü aktör Jeremy Piven’ın başrolü üstlendiği Aşk Olsun Baba!, bununla beraber SPI International’in  ilk orijinal yapımı olma özelliği taşıyor. Cumartesi akşamüstü ekranlara gelecek filmde, efsane üretim Entourage’da can verdiği Ari Gold karakteri ile hatırlanan dünyaca meşhur aktör Jeremy Piven’a, genç aktris Olivia-Mai Barrett eşlik ediyor. Filmin öyküsü, bir baba ve 16 yaşındaki kızının tanıdık sorunları ile başlıyor. David (Jeremy Piven) kızı Jules’ün (Olivia-Mai Barrett ) iç dünyasını anlamakta zorluk çekiyor, Jules da babasıyla iletişimini sınırlı tutuyor. Baba kızının hayatında daha pozitif yer tutmayı, kızı da kendi serbest alanını istiyor ve doğru içe babasıyla eski yakınlığını özlüyor. öte yandan baba kız, iki yıl önce bir otomobil kazasında ölen Jules’ün annesinin kaybıyla kendilerince başa çıkmaya çalışıyorlar.

Son Umut (Son Umut) – 15 Mayıs Cumartesi – Saat: 21:30

FilmBox ekranlarının son bayram sürprizi ise, Türk imzası taşıyor. Yılmaz Erdoğan’ın, başrolü Oscar ödüllü aktör Russell Crowe’la paylaştığı film, Çanakkale mertlik destanlarından ilham alıyor. Avusturalyalı bir çiftçi olan Connor, üç oğlunu da Çanakkale Savaşı’na göndermiştir. Çanakkale Savaşı’nın peşinde Türkiye’ye gelen Connor’ın tek hedefi uzun süredir haber alamadığı oğullarının izini bulabilmektir. Connor’ın İstanbul’da başlayıp Çanakkale’ye ve oradan da ülkenin çeşitli yerlerine uzanan bu arayış yolculuğunda en büyük destekçileri Türk subayları Hasan ve Cemal olacaktır.

FilmBox Extra Bayram Filmleri

Karanlık Yerler (Dark Places) – 13 Mayıs Perşembe – Saat: 01:00

Ramazan Bayramın ilk saatlerinde FilmBox Extra ekranlarına gelecek filmin hikayesi, Libby Day’in ailesinin Kansas şehrindeki bir çiftlikte kaba ve acımasız bir şekilde katledilmesiyle başlıyor. Sadece beş yaşında olan Libby, Ocak ayının ölümcül kar fırtınasının ortasında, bir şekilde buradan kaçıp kurtulmayı başarır. Ama bu bir kurtuluş değildir. Zira yolda başından geçen değişik hazin olaylar ve talihsizlikler bir türlü hayatından silinmez. En sonunda medyanın baskısından kurtulamayarak ailesinin ölümüne dair şanssız bir beyanatta bulunmak zorunda kalır. Aradan 25 sene geçer ve bu süreçte her günü şanssız geçmişini unutmaya çalışarak geçer. Ta ancak Kill Club isimli, gizemli kabahat olaylarını araştıran dar bir topluluğu keşfedene kadar… Şu Anda geçmiş anıları her tarafta canlandırmanın ve ailesinin başına gelen katliamı çözmenin zamanı gelmiştir.

 

Prens (The Prince) – 13 Mayıs Perşembe – Saat: 20:00

Ramazan Bayramının ilk gecesi FilmBox Extra ekranlarında bir polisiye izleyeceğiz. Las Vegas polis departmanından emekli olmuş eski bir dedektif tam her şeyden elini ayağını çekmişken sahalara geri dönmek zorunda kalır. Zira kızı kaçırılmıştır ve Paul bunu yapanların yanına bırakmayacaktır. öte yandan görevdeyken edindiği düşmanlar, uzun zamandır pusuya yatmış, intikam için onun geri dönmesini bekliyorlardır.

Son Şans (Southpaw) – 13 Mayıs Perşembe – Saat: 21:30

FilmBox Extra’da bayramın ilk gecesinin üçüncü filmin başrollerinde meşhur oyuncu Rachel McAdams, Oscarlı oyuncu Forest Whitaker ve Brokeback Mountain filmindeki rolüyle Oscar’a aday olmuş Jake Gyllenhaal yer alıyor. Filmde eşinin ölümüyle parçalanan hayatını toparlayıp, kızını ve kariyerini geri kazanmaya çalışan şampiyon bir boksörün öyküsünü anlatıyor.

The Gunman (The Gunman) – 14 Mayıs Cuma – Saat: 19:35

FilmBox Extra’da bayramın ikinci akşamı, casuslar dünyasında heyecanlı bir serüven yaşayacağız. bir zamanlar emrinde çalıştığı örgüt tarafından ihanete uğrayan eski ajan Jim Terrier, risk doymuş geçmişini ardında bırakıp yeni bir hayata başlamanın arifesindedir. Terrier, sevgilisi Anne ile evlenip banal bir adam olmanın planlarını yaparken eski meslek arkadaşları ve patronları tarafından peşine düşüp takip edildiğini ayrım eder. Peşindeki eski dostlarından kurulu dünyanın en dinç örgütünün tek hedefi Jim Terrier’ı öldürmektir. Filim başrolünü, ödüllü aktörler Sean Penn ve Idris Elba paylaşıyor.

İki Eli Kanda (Hell or High Water) – 14 Mayıs Cuma – Saat: 21:30

Bu çağdaş Western’de, boşanmış bir baba ve eski hükümlü ağabeyi, eski çiftliklerini kurtarmak için karmaşık bir plan yapıyorlar. Filmde efsane aktörler Chris Pine, Jeff Bridges ve Ben Foster’a, Katy Mixon eşlik ediyor.

Kibarca Öldürmek (Killing Them Softly) – 15 Mayıs Cumartesi – Saat: 21:30

Bayramın son gecesi ekranlara gelecek filmin başrolünü Oscarlı oyuncu Brad Pitt üstleniyor. Filmde yerel bir çetenin yönettiği, büyük paraların döndüğü bir yeraltı kumar işletmesinde ciddi bir soygun gerçekleştirilir. Failler kendilerini zeki zanneden ama gerçekten geride bir sürü iz bırakan üç adamdır. Çete düzenlendiği poker oyunları esnasında yapılan soygunları çözümlemek için Jackie Cogan’ı görevlendirir. İşin faillerini bulmak ve icaplarına bakmakla görevlendirilen kiralık katil, diğer yana da yaşadığı ülkenin hakiki yüzünü gören bir adamdır.

FilmBox izlemek isteyen sinema severler, seçkin TV platformları, Vodafone TV Kanal 15, KabloTV Kanal 336 ve D-Smart Kanal 19 üzerinden kanala ulaşabiliyor. FilmBox içeriklerine hem, FilmBox websitesi ve FilmBox+ uygulaması kullanılarak bilgisayar, tablet ve mobil telefon ekranlarından da ulaşılabiliyor.

FilmBox Extra izlemek isteyen sinema severler ise kanala VodafoneTV 16. Kanal ve Türksat KabloTV 337. Kanal üzerinden ulaşabiliyor. FilmBox Extra içeriklerine ayrıca, FilmBox websitesi üzerinden bilgisayar, tablet ve mobil telefon ekranlarından da ulaşılabiliyor.

SPI International, FilmBox ve FilmBox Extra’nın yanı sıra Türkiye’de yayınlama yapan öteki kanallarıyla da kaliteli yapımlar sunuyor. SPI International kanalları aralarında, canlı rastlama telaşı da sunan dövüş sporu kanalı FightBox, adrenalin sporu yarışmalarını ekrana içeren Fast&FunBox, ödüllü belgeseller sunan DocuBox, dünyanın ilk HD moda kanalı olan FashionBox yer alıyor. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here