Fiziksel arınma ile yaza formda girin

0
52
Fiziksel arınma ile yaza formda girin
Fiziksel arınma ile yaza formda girin

Yaz ayları başlamadan önce herkesin kilo kaygıları artıyor. Mevcut diyet ve çalışma önerileri ise bu yağlardan kurtulmak için her zaman yeterli gelmiyor. Infinity Regenerative Clinic, yöresel incelme tedavileriyle maddesel yenilenmede daimi sonuçlar alınmasını sağlıyor.

 

Bölgesel fazlalık, sıkılaşma ve selülit sorunları yaz aylarında büyük problemler yaratabiliyor. Yaz başlamadan önce ideal ceset şekline sahip edebilmek için birçok medikal seçenek bulunuyor. Oysa etkili ve emin sonuçlar elde etmek her zaman muhtemel olmuyor.

 

Bedenimiz, lipoliz ile uygulanan yöresel incelme tedavilerinde parçalanan yağ hücrelerini lenfatik sistemle atmaya çalışıyor. Karaciğer, kan dolaşımı, lenf sistemi yeterince çalışmadığında ise lipoliz ile parçalanan yağ hücreleri bedenden atılmadan geri dönüyor. bu nedenle FDA onaysız lipolizlerde sınırlı bir galibiyet elde ediliyor. Bölgesel incelme, şekil verme ve sıkılaştırmada belirlenmiş sonuçlar için Lipoliz ve Radyofrekansı tedavilerini birlikte sunuyor.

 

Az Daha hepimiz perhiz ve egzersize rağmen bir türlü verilemeyen kilolara sahip olabiliyoruz. Lipoliz teknolojisi bu yağ hücrelerini cildin kendisini etkilemeden, deri altındaki yağ hücrelerini gaye alarak kontrollü soğuma sağlıyor. Tedavi edilen yağ hücreleri kristalize olarak sonrasında yok oluyor. Süre içinde, bu yağ hücreleri doğal yollar ile bedeninizden atılıyor. Bu Nedenle karın, bel, sırt, sütyen altı katları, kollar, dizler, kalça ve basen bölgesindeki yağ dokusu tek seansta ve büyük oranda vücuttan atılıyor.

 

Bikini ve mayo sezonunun kuşkusuz en büyük korkularından biri de selülit. Yöresel incelme uygulamalarında seçim edilen radyofrekans tedavileri selülit, yöresel yağlanma ve yüz bölgesinde sarkma problemlerine aleyhinde ısı kontrollü bir incelme yöntemi olarak kullanılıyor. Ultrason ise cilt altında daimi olarak depolanmış inatçı yağı ortadan kaldırmak için tasarlanmış yeni nesil teknolojilerle yüksek hızda gövde şekillendirilmesini destekliyor. Radyofrekans ve ultrason teknolojilerinin kombine edilmesiyle yüksek düzeyde faaliyet ve önemli ölçüde geliştirilmiş sonuçlar elde edilebiliyor.

 

Infinity Regenerative Clinic doktorlarının kişiye özel hazırladığı çok yönü olan çare yöntemleri ile hem güzel ayrıca de sağlıklı gözükmek olası hale geliyor. Cilde dışarıdan yapılan medikal estetik uygulamalarının yanı sıra bedenin dürüst temizlenmesi de istenilen düzeyde kalıcılığı güçlendiriyor. Entegre medikal çare uygulamaları, genel arınma, karaciğer onarıcı ve lenf temizleme kürleri ile bağırsaklar, karaciğer ve lenf sistemi aynı zamanlı olarak temizleniyor. Böylece bölgesel incelme uygulamaları başarılı sonuçlarla destekleniyor. Genel maddi arınma programlarında sindirim sisteminde birikmiş toksin ve plakları söküp atılıyor. Karaciğer onarıcı kür dahilinde karaciğer fonkiyonları düzenlenirken, lenf temizleme uygulamaları lenf sisteminin yeniden ve tam kapasite ile çalışmasına muavin oluyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here