Fotoğrafın kırpıldığını artık görmeyeceksiniz

0
50
Fotoğrafın kırpıldığını artık görmeyeceksiniz
Fotoğrafın kırpıldığını artık görmeyeceksiniz

Twitter, son birkaç aydır deneme ettikten sonradan, yeni tweet fotoğraf görüntüleme formatını kullanıma sunuyor. Twitter bundan böyle süre çizelgesinde tam boyutlu resimler gösterecek ve bu da tweetlerin görüntülenme şeklini değiştirecek. 

Nitelik, Twitter’ın tarihsel olarak işleri nasıl yaptığına dair ufak fakat manalı bir değiştirme. Şirket, Mart ayında ince ayarı deneme etmeye başlamadan önce, zaman çizelgesi tekdüzeliğini korumak için 16:9 olmayan bütün görüntüleri kırpıyordu. Önceki sistem bir takım tartışmalara yol açtı. Bir Takım ırk Twitter’ın görüntüleri otomatik olarak kırpmak için oluşturduğu algoritmanın Siyah yüzler yerine beyaz yüzlere odaklandığını keşfetmişti. Gerisinde platform bu özelliği başkalaştırmak için çalışmalara başladı.

Yaklaşımdaki başlıca değişiklik, daha fazla ekran alanı ve mesajınızı paylaşmak için daha pozitif alan anlamına gelen resimli tweet’ler için daha büyük tweet ekranı ile ilgili. Görsel eklemenin marka mesajınıza kullanıcı tepkisini iyileştireceği ve daha büyük olacağı ve yayınlama içi olarak daha pozitif öne çıkacağı anlamına gelebilir. 

Ayrıca, kullanıcıların ekli görüntünüzü süre çizelgesinde görebilmelerini temin etmek için artık tam olarak doğru boyutları denemenize ve hesaplamanıza gerek olmadığı anlamına gelecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here