Galatasaray van Aanholt ve Sacha Boey’i KAP’a bildirdi!

0
25
Galatasaray van Aanholt ve Sacha Boey'i KAP'a bildirdi!
Galatasaray van Aanholt ve Sacha Boey'i KAP'a bildirdi!

Galatasaray, Hollandalı oyuncu Patrick Van Aanholt ile transferi konusunda devlete ait görüşmelere başlandığını açıkladı.

Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar AŞ’den Borsa İstanbul’a gönderilen ve Kamuyu Işıklandırma Platformunda (KAP) da bulunan açıklamada, “Hollanda Ulusal Takım oyuncusu 29.08.1990 doğum tarihli Patrick Van Aanholt ile transferi konusunda resmi görüşmelere başlanmıştır.” ifadelerini kullandı.

Hollandalı oyuncunun önümüzdeki hafta sağlık kontrolünden geçmesi bekleniyor, ardından arşiv onaylandıktan sonra Galatasaray ile 2024’e değin anlaşma imzalayacak.

Euro 2020’de oynadı

Hollanda A Milli Takımı, Euro 2020’de 4 maça meydana çıkan Patrick van Aanholt geçen sezon Premier Lig’de ise 22 maça çıkmıştı. Son olarak C. Palace forması giyen Patrick van Aanholt, Premier Lig’de toplamda 212 maça çıktı ve 22 gol attı.

Fransız sağ bek açıklandı!

Galatasaray Kulübü, Fransız sağ bek Sacha Boey’in transferi için Stade Rennais Kulübü ile devlete ait görüşmelere başlandığını borsaya bildirdi.

Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar AŞ’den Borsa İstanbul’a gönderilen ve Kamuyu Aydınlatma Platformunda (KAP) da bulunan açıklamada, “13.09.2000 doğum tarihli Sacha Boey’in transferi konusunda Fransız Stade Rennais FC ile devlete ait görüşmelere başlanmıştır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.” ifadeleri kullanıldı.

Sacha Boey’u pazar günü İstanbul’a getirmesi beklenen Galatasaray’ın 20 yaşındaki sağ bek ile 4 takvim sözleşme imzalaması bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here