Galaxy S21 FE hakkında yeni sızıntı

0
13
Galaxy S21 FE hakkında yeni sızıntı
Galaxy S21 FE hakkında yeni sızıntı

Samsung’un yeni akıllı telefonu hakkında detaylar gitgide artarak artıyor. Uzun süredir ayrı sızıntılarıyla gündeme gelen Galaxy S21 FE, artık bütün detaylarıyla netlik kazandı.

Güney Koreli üreticinin yeni bütçe dostu amiral gemisi konumundaki bu telefonu, Galaxy S21 serisinin en yeni üyesi olarak karşımıza çıkacak ve bilhassa de yerinde fiyatıyla kullanıcıya hitap edecek. Önümüzdeki aylarda tanıtılması beklenen cihaz, lansman öncesi bu kez de kullanıcı kılavuzu ile sızdırıldı.

Samsung Galaxy A21 Simple tanıtıldıSamsung Galaxy A21 Simple tanıtıldı

Merakla beklenen Samsung Galaxy S21 FE, Play Console’da ortaya çıktıIlgiyle beklenen Samsung Galaxy S21 FE, Play Console’da ortaya çıktı

GALAXY S21 FE ÖZELLİKLERİ

Galaxy S21 FE’nin teknik özellikleri ve tasarımı hakkında daha evvelden fazla fazla akıntı ortaya çıkmıştı. Şu Anda ise güvenilir kaynaklardan Sammobile, ilgiyle beklenen bu telefonun kullanıcı kılavuzunu gözler önüne sermeyi başardı.

Buna tarafından Samsung’un yeni bütçe dostu amiral gemisi telefonu, kullanıcı kılavuzunda da göreceğiniz üzere ekran aşağı ultrasonic bir parmak izi tarayıcıya sahip olacak. Genel görünüş olarak S21 serisini anımsatan bu telefon, bununla beraber suya ve toza aleyhinde dayanıklılığını temsil eden IP68 sertifikasıyla donatılacak.

öte taraftan Galaxy S21 FE, ardından üçlü kamera kurulumuna ev sahipliği yapacak ve bu modülün yanında da bir adet flash ile gelecek. Ses ve sıkıntı girişi cihazın daha alçak tarafında yer alırken, baskı ve ses tuşları ise cihazın emrindeki tarafına yerleştirilecek. Ama microSD kart ve kulaklık jakı gibi önemli noktalardan ne yazık ancak bahsedilmiyor.

KAYNAK: SHİFTDELETE, HABER7
Abone Ol

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here