Galaxy S21 FE kaçtan satılacak?

0
54
Galaxy S21 FE kaçtan satılacak?
Galaxy S21 FE kaçtan satılacak?

Zeki telefon pazarındaki yerini korumaya çalışan Samsung, 4 bir koldan cihaz geliştirmeye devam ediyor. Güney Koreli imalatçı şu sıralar ekran altı kamera özelliği ile dikkatleri üzerine çeken Galaxy Fold 3 üstüne yoğunlaşmış durumda. Ama bu cihazın yanı sıra orta segment için yeni modeller de geliştirilmeye devam ediliyor.

Samsung’un kısa vakit içerisinde satışa sunması beklenen modellerden birisi de Galaxy S21 FE. Herzamanki olarak Galaxy S21’in birazcık kırpılmış hali olan S21 FE aslında bildiğimiz Lite bir model.

Samsung’un bu cihaza FE ismini vermesinin temel nedeni ise telefonun tasarımında kullanıcılardan gelen dönütlerin baz alınması.

Geçtiğimiz sene satışa çıkan S20 FE genelde başarılı bir modeldi. Ülkemizde 6500 TL’den satışa meydana çıkan telefonun Avrupa fiyatı ise 650 euro civarındaydı.

Peki S21 FE’nin fiyatı ne değin olacak? Geçtiğimiz gün sızdırılan Güney Kore kaynaklı raporlara kadar S21 FE’nin fiyatı yeniden 650 dolar civarlarında olacak. Yani Avrupa’da da 650 euro’luk bir etiketten bahsedebiliriz.

Tabi fakat ülkemizdeki fiyat olasılıkla 6500 TL olmayacaktır. Malum enflasyon, kurlarda yaşanan artma ve öteki etkenler S21 FE fiyatını etkileyecek gibi görünüyor. Kuşkusuz yine de bekleyip göreceğiz. Şimdilik netleşmiş birşey yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here