Gönül Dağı, 11 Eylül’de yeni bölümü ile sevenleriyle buluşacak

0
8
Gönül Dağı, 11 Eylül'de yeni bölümü ile sevenleriyle buluşacak
Gönül Dağı, 11 Eylül'de yeni bölümü ile sevenleriyle buluşacak

Her bölümde bambaşka bir karakterin hikayesine odaklanarak olayları o kişinin penceresinden veren Gönül Dağı, yeni sezonda sevgi, saygı, şımartma ve geleneksel değerlerle harmanlanmış dostça senaryosuyla izleyici karşısına çıkacak.

Yeni sezon çekimlerine İstanbul’da başlanarak, Eskişehir Sivrihisar’da devam edilen dizinin oyuncu kadrosuna usta Serkan Kuru da “Doktor Kenan” karakteriyle katıldı.

AMCAOĞULLARININ GİRİŞİMCİLİK MACERALARINA DEVAM

Bozkırda bir Anadolu masalını, sapsarı toprakların, yıllarca dile gelen efsanelerin, unutulmaz aşkların hikayesini anlatan Gönül Dağı, bütün engellere rağmen imkansızı başarmaya çalışan üç kuzenin yaşamından kesitleri ekranlara yansıtmaya devam edecek. Dizide amcaoğullarının girişimcilik maceraları her bölümde öbür sürprizlerle izleyenlerle buluşacak.

Berk Atan ile Gülsim Ali İlhan’ın başrolleri paylaştığı dizide Ecem Özkaya, Semih Ertürk, Cihat Süvarioğlu, Nazlı Pınar Kaya, Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk, Gülhan Tekin, Feyza Işık, Ege Aydan, Eser Eyüboğlu, Şebnem Dilligil, Yavuz Sepetçi, Nuri Gökaşan, Hazal Çağlar, Serkan Kuru, Hüseyin Sevimli, Çiğdem Aygün, Ulviye Karaca ve Zümre Meğreli rol alıyor.

Yapımcılığını Ferhat Eşsiz, yönetmenliğini Yahya Samancı’nın üstlendiği Gönül Dağı’nın senaryosunu ise Ali Asaf Elmas ve Mustafa Becit kaleme alıyor.

KAYNAK: AA

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here