Google Pixel Buds A-Serisini resmi olarak duyurdu

0
35
Google Pixel Buds A-Serisini resmi olarak duyurdu
Google Pixel Buds A-Serisini resmi olarak duyurdu

Çantadaki 15 dakikalık çok miktar, 3 saate değin müzik dinleme ya da 1,5 saat söylev süresi sağlıyor. Bunları herhangi bir Android cihazla tek dokunuşla zahmetsizce eşleştirebilirsiniz ve Bluetooth 5.0 özelliği de mevcut. Her kulaklığın içinde özel olarak tasarlanmış 12 mm enerjik hoparlör sürücüsü ve kulak içi basıncı azaltma ve mekansal farkındalık için uzamsal havalandırma bulunuyor.

Faizsiz şamata azaltma mevcut, ancak aktif şamata müdahale etme yok ve telefon görüşmeleri için çift hüzmelemeli mikrofu mevcut. Uyarlanabilir Ses, ses seviyesini çevrenize uyacak şekilde otomatik olarak ayarlıyor. Neredeyse bütün hakiki kablosuz kulaklıklarda olduğu gibi, Pixel Buds A-Serisinde müzik, aramalar ve Google Asistan kontrolleri için kapasitif dokunmatik sensörlerin yanı sıra otomatik oynatma ve duraklatma için kulağınıza geldiklerini algılayan bir IR yakınlık sensörü bulunuyor.

Hem, yerleşik bir hareket seziş ivmeölçer ve ne zaman açık ve ne süre kapalı olduğunu algılamak için durumda bir Hall Etkisi sensörü var. Pixel Buds A-Serisini Açık Beyaz veya Koyu Zeytin renginde satın alabilirsiniz. Kulaklıkların fiyatı ise 99 dolar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here