Honor 50 için birincil resmi paylaşım yapıldı

0
7
Honor 50 için birincil resmi paylaşım yapıldı
Honor 50 için birincil resmi paylaşım yapıldı

Şu sıralar ayrıca Honor, keza de Huawei yeni amiral gemisi modelleri üzerine yoğunlaşmış durumda. Bilindiği üzere Huawei bir zaman önce daha aşağı markası olan Honor’ı elden tümdengelim kararı almıştı. Nitekim bu karar ardından Honor, Çin’de kurulan bir konsorsiyuma satıldı.

Huawei bünyesinden ayrıldıktan sonra çalışmalara sil baştan başlayan Honor bir süredir yeni amiral gemisi modeli üstünde çalışıyordu. Honor 50 ile gelecek olan bu modelin, o kadar çok ayrıntısı sızdırılmış durumda. Ama en çok merak edilen öğe, Honor 50’nin nasıl bir kamera performansına sahip olacağı. Umulan söz konusu Honor olduğunda kullanıcıların beklentileri de azıcık artı oluyor.

Dilerseniz aşağıdan Honor 50 için yapılan ilk paylaşıma göz atabilirsiniz.

Görüldüğü üzere Huawei P50’de kullanılacak olan çift daireli kamera kurulumu Honor 50’de de aynı şekilde yer alıyor. Bu da bize şunu gösteriyor. Honor her ne dek Huawei çatısı aşağı çıkmış olsa da hala Huawei etkisinden bütün anlamıyla kurtulabilmiş yok. Ayrıca iki markanın da geliştirdiği amiral gemisi modellerinde bu dek benzer tasarımları tercih ediyor oluşu rastlantı olamaz. Çünkü bu tasarım çizgisi sektörde ilk kere kullanılacak.

Dolayısıyla Honor modellerinde hala Google servislerine yer verilmiyor oluşu fazla da şaşılacak yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here