Honor 50’nin fotoğrafı paylaşıldı

0
25
Honor 50’nin fotoğrafı paylaşıldı
Honor 50’nin fotoğrafı paylaşıldı

Markanın Honor 50SE, X20SE ve Play 20 ile birlikte Honor50 ve 50Pro’yu piyasaya sürmesi bekleniyor. Şimdi, lansman öncesinde telefonlar JD.com’da listelenerek tasarımlarını ortaya çıkardı. Çevrimiçi olarak ortaya çıkan görüntülere dayanarak, Honor 50, ön kamerayı barındıran ekranın ortasında bir delinmiş oyukla gelecek. öte taraftan, Honor50 Pro, ekranın sol üstteki köşesinde iki kamera sensörünü bir araya getirmesi muhtemel olan hap biçiminde bir oyuğa sahip.

Kısa zaman önce şirket, Honor50 serisinin resmi bir görüntüsünü paylaştı ve cihazların dört renk seçeneğiyle geleceğini doğrulayan arka paneli sergiledi – Siyah, Yeşil, Pembe ve Gümüş. Aynı Zamanda şirket, Çinli aktör ve model Gong Jun’un Çin’deki Honor50 serisinin marka elçisi olduğunu da doğruladı. Keza yaklaşan zeki telefonlar, hem de Honor 50 ve Pro varyantı, Qualcomm Snapdragon 778G yonga seti göre desteklenecek. Standart modelin 50 megapiksel birincil kameraya ve 66W seri şarja sahip olması mümkün; Pro model ise dörtlü kamera yapılandırmasında 100 megapiksel birincil kameraya sahip olacak ve 100W çabuk çok miktar teknolojisi desteği ile gelecek.

Honor’un ayrıca Qualcomm Snapdragon 888 yonga seti ve Honor 50SE’den kuvvet bölge Honor 50 Pro+’ı da duyurması bekleniyor. Ancak bu telefonların 16 Haziran’daki etkinlikte mi yahut daha sonraki bir tarihte mi tanıtılacağı az önce doğrulanmadı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here