Honor Magic3 serisi Snapdragon 888 Plus ile güçleniyor

0
30
Honor Magic3 serisi Snapdragon 888 Plus ile güçleniyor
Honor Magic3 serisi Snapdragon 888 Plus ile güçleniyor

Honor’dan yapılan açıklamaya kadar, Reuters Pekin Büro eski Şefi ve Kuzey Asya Baş muhabiri Benjamin Lim’in moderatörlüğündeki panelde Honor CEO’su George Zhao, Qualcomm CEO’su Cristiano Amon, Deloitte Çin Baş Ekonomisti ve Partneri Sitao Xu ve Harvard Business Çin Direktörü Nathan Midler, suni zeka ve 5G internetin daha akıllı ve bağlantılı bir yaşam için neler sağlayabileceğini konuştu.

Panelde, Qualcomm CEO’su Cristiano Amon Qualcomm’un, kullanıcılara reformcu ve hayatlarını dönüştüren bir tecrübe sunmak için 5G ve suni zeka teknolojilerinin olanaklarını ortaya çıkarma konusundaki isteğini dile getirirken, Honor’un Snapdragon 888 Plus destekli bir akıllı telefon piyasaya süren ilk üreticilerinden biri olmasından coşku duyduğunu ifade etti.

Açıklamada görüşlerine yer bahşedilen Honor CEO’su George Zhao, yeni akıllı telefon serisi Honor Magic3’ün Qualcomm’un Snapdragon 888 Plus çipleriyle güçleneceğini vurgulayarak, “Suni zeka performansında yüzde 20’nin üstünde bir güncellemeyle Snapdragon 888 Plus, benzer anda pat diye pozitif ağı çalıştırabilir. Platformun endüstri lideri performansı, Honor Magic3 Serisine sınıfının en iyisi mobil ve kamera deneyimi sunma esnekliği sağlıyor.” değerlendirmesinde bulundu.

Tasarımda günün en iyi saatinden ilham alındı

Global CEO Tech Talk panelinde ilk önce Magic3 Serisi’ne dair tasarım esinlenmeleriyle ilgili de data verildi. Yeni akıllı telefonların resim ve video dünyasında çekim yerine getirmek için günün en iyi zamanı olarak tanınan Magic Hour’un renklerinden ilham alınarak tasarlandığı açıklama edildi. Gün batımından önceki ya da gün doğumundan sonraki 15-20 dakikalık periyotta, güneş ufkun -6 derece ile -4 derece arasında olduğu vakit, gökyüzü koyu mavi renkte aydınlanıyor. Güneş ufukta -4 derece ile 6 derece aralarında olduğunda, gökyüzü pembe ya da pembe-altın rengine bürünüyor. Magic Hour denen bu saatlerde meydana çıkan bu renk aşamaları, Honor Magic3 Serisine Blue Hour ve Golden Hour olmak üzere iki renk adını verdi.

Honor’da gizliliğin sahibi kullanıcılar

George Zhao, Honor’un en son devrim niteliğindeki teknolojilerinden bazılarını açıklamanın yanı sıra bilhassa mahremiyet, sağlık, zindelik ve sürdürülebilirlik laf konusu olduğunda, Honor’un kullanıcılar için zeki ve bağlantılı bir yaşamı özendirme etme planı hakkında da bilgiler verdi. Honor’un “Gizliliğinizin sahibi sizsiniz” fikrine olan kuvvetli inancını dile getirerek, markanın tüketicilerin bireysel bilgilerini tehlikesiz sistemler ve çözümler yoluyla daha iyi yönetmelerine muavin olma taahhüdünün altını çizdi. Zhao, bunu başarılı olmak için Honor’un mobil ödeme için gizlilik koruması ve en üst düzeyde yüz tanınma karşılayan bir platform olan HTEE (Honor Güvenilir Yürütme Ortamı) işletim sistemini özel olarak oluşturduğunu belirtti.

George Zhao, ayrıca Honor’un platformun çekirdeği olarak zeki telefonlara odaklanan ve mobil ofis, akıllı konut, sağlık durumu ve yaşam için sınıfının en iyisi kullanıcı deneyimi sağlamak üzere öteki bağlantılı ürünler geliştiren “1+8+N” ürün stratejisine de dikkat çekici etti. Bu stratejinin bir parçası olarak Honor, yeniliği desteklemek ve fitness alanındaki liderliğini için Şanghay Jiaotong Üniversitesi ile karşılıklı bir spor laboratuvarı da kurdu.

Abone Ol

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here