Huawei Sound X akıllı hoparlörünü piyasaya sürdü

0
10
Huawei Sound X akıllı hoparlörünü piyasaya sürdü
Huawei Sound X akıllı hoparlörünü piyasaya sürdü

Huawei Sound X, ilk önce bir aydınlatma tasarımı ekledi. Ceset, 360 derecelik 48 bütün renkli LED ışıkla çevrilidir. Işık ve gölge müziğin ritmini peşine düşüp takip eder. Kullanıcıların aralarından seçim yapabileceği değişik karmakarışık ışık ve renk modları mevcuttur.

Sound X 2021’de dört adet 5W orta kademe hoparlör, 50W subwoofer, 3W tweeter ve iki pasif radyatör bulunur. Buna karşılık, önceki cins Sound X hoparlörde yalnızca iki woofer ve altı bütün aralıklı hoparlör bulunuyor.

Yeni Sound X, yükseltilmiş akıllı yakma efektlerinin yanı sıra, tek dokunuşla ses iletimi, ses alanı modelleme, ses etkileşimi, zeki uyku yardımı ve öbür senaryolarda bambaşka etkileşimli yakma efektlerine sahiptir. Antropomorfik tepki, insan-bilgisayar etkileşimi duygusunu büyük ölçüde geliştirir. Örneğin, bir konuşmacıyla konuşurken, hatip, etkileşim duygusunu geliştirmek için ses kaynağı konumu, nefes alarak dinleme, akıllı düşünme ve antropomorfik tepki olmak üzere dört ahenkli ışık efekti yayacak.

Tüp amplifikatörün tasarım ilhamına dayanarak, yeni tür Huawei Sound X, saydamlık duygusu ve şok edici ses efekti aralarında kuvvetli bir kontrast yaratıcı ve daha teknolojik ve zeki bir ülkü getiren kristal netliğinde kademeli güya transparan bir ceset olarak tasarlanmış.

Yeni tür Sound X, 360° tamamen metal bir ses deliği ve sadece 0,8 mm kalınlığında 3D yüzey sürekli işlemi kullanır. Plastik ve ağ yapıyı birleştiren ve 2.5mm kalınlığa sahip önceki nesil ile karşılaştırıldığında, anahtar frekans bandı 8-12kHz’dir. Ses basınç seviyesi 3dB çoğalma sağlıyor.

Huawei’nin HarmonyOS 2 ile donatılmış ilk akıllı hoparlörü olarak akıllı telefonlar, tabletler, PC’ler ve zeki ekranlar otomatik olarak zeki hoparlöre bağlanabiliyor. Fiyatlandırma bilgileri ve küresel kullanılabilirlik ayrıntıları demin Huawei tarafından açıklanmadı. Bakalım cihazın satmak performansı nasıl olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here