Huawei Watch GT 2 Pro ELEKTROKARDIYOGRAM ve Band 6 Pro’yu tanıttı

0
22
Huawei Watch GT 2 Pro ELEKTROKARDIYOGRAM ve Band 6 Pro’yu tanıttı
Huawei Watch GT 2 Pro ELEKTROKARDIYOGRAM ve Band 6 Pro’yu tanıttı

HarmonyOS’la çalışan ilk amiral gemisi olan P50 ailesini duyuran Huawei, bu etkinlik kapsamında yeni bir zeki saat ile yeni akıllı saatini de duyurdu. Huawei’nin duyurduğu ürünlerden bir tanesi Watch GT 2 Pro ELEKTROKARDIYOGRAM, diğeri ise Band 6 Pro olarak isimlendiriliyor.

Huawei gövde gösterisiyle geri döndü: Huawei P50 ve Huawei P50 Pro tanıtıldıHuawei cisim gösterisiyle geri döndü: Huawei P50 ve Huawei P50 Pro tanıtıldı

Huawei Watch GT 2 Pro EKG

EKG ÖZELLİKLİ AKILLI SAAT

Watch GT 2 Pro ELEKTROKARDIYOGRAM, şirketin bir vakit önce duyurduğu Watch GT 2 Pro’nun ELEKTROKARDIYOGRAM destekli bir versiyonu olarak karşımıza çıktı. Buna ilave olarak 17 profesyonel spor takibi, 85 özel spor modu, saturasyon oranını ölçme ve 24 saat boyunca yürek takibi yapabilen zeki saat, 2 haftaya dek başvuru imkanı sunuyor. Çabuk sorumluluk desteğine de sahip olan Watch GT 2 Pro KALP GRAFIĞI, 5 dakikalık çok miktar ile 10 saate kadar başvuru imkanı sunuyor. Hem bu akıllı saatin 1,39 inç AMOLED ekrana sahip olduğunu belirtelim.

Huawei Band 6 Pro

UYGUN FİYATLI AKILLI BİLEKLİK

Huawei’nin akıllı bant gibi görünüyor olsa da özellikleri ile bir akıllı saate daha yakın olan 1,47 inç ekran boyutlu Band 6 Pro ise Band 6’nın onarılmış bir versiyonu. Karoser sıcaklığını ve gövde sıcaklığındaki değişiklikleri algılamak için özel bir sensöre sensöre sahip olan Band 6 Pro, 24 saat nabız takibi, oksijen saturasyonu ölçümü, 96 egzersiz modu gibi böylece çok özelliğe sahip. Bu ürünü profesyonel bir akıllı saatten ayıran tek nitelik, GPS desteğinin olmaması.

WATCH GT 2 PRO EKG VE BAND 6 PRO FİYATLARI

Yapılan açıklamalara göre Band 6 Pro, yalnızca 69 dolar karşılığında satın alınabilecek. Bu ürün, 20 Ağustos itibarıyla Çin pazarındaki yerini alacak. Watch GT 2 Pro EKG ise 12 Ağustos itibarıyla satın alınabilecek. Bu akıllı saatin fiyatı ise 477 dolar olarak açıklandı. Ürünlerin Türkiye’ye gelip gelmeyeceği şimdilik bilinmiyor.

KAYNAK: WEBTEKNO, HABER7
Abone Ol

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here