HUAWEI yeni mahsul ekosistemini tanıttı

0
32
HUAWEI yeni mahsul ekosistemini tanıttı
HUAWEI yeni mahsul ekosistemini tanıttı

Ülkemizde tanıtılan HarmonyOS, kulaklıklar, otomobil asıl üniteleri, zeki TV’ler ve cep telefonlarına dek çoğu aygıt formu arasında sorunsuz bir etkileşimi destekleyecek.

HarmonyOS, bambaşka akıllı cihazları tek bir süper cihaz olarak ele bölge, tüm cihazların ortak çalıştığı, yepyeni bir ekosistem oluşturuyor. O Kadar ancak MatePad 11, FreeBuds 4 ve Watch 3 Serisi pazara önemli bir bedel katacak.

MatePad 11

Yeni cins MatePad 11, güçlü Qualcomm SM8250 Snapdragon 865 çip seti, %90 ekran-gövde oranı, milyonda bir kontrast oranı ve DCI-P3 geniş renk gamı desteği ile gelen 10,9 inç 120 Hz FullView ekran ile donatıldı. Geliştirilmiş App Multiplier ve Çoklu Pencere özellikleri, çoklu görevleri her zamankinden daha sorunsuz hale getirildi.
MatePad 11, yaratıcılık ve üretkenliği destekleyen bir Süper Cihaz’a dönüşerek akıllı telefonlardan PC’lere ve akıllı TV’lere dek uzanan bir skalada diğer cihazların yeteneklerini kullanabilecek.

Bu gelişmeler, HUAWEI’nin tablet uygulamalarında yatay kullanımın geliştirilmesini de destekliyor. HUAWEI ayrıca, daha pozitif etkileşime sahip İkinci nesil HUAWEI M-Pencil 2 de şirketin tanıttığı ürünler aralarında yer aldı.

FreeBuds 4

HUAWEI FreeBuds 4, Uyarlanabilir Kulak Eşleştirme (AEM) teknolojisiyle geliyor. Kullanıcıların kulak şeklini ve kullanım durumunu otomatik olarak algılayan HUAWEI FreeBuds 4, her kullanıcı için optimum şamata müdahale etme seviyesini belirliyor. Üst düzey şamata müdahale etme deneyimiyle yüksek ses kalitesi sunan yeni HUAWEI FreeBuds 4, çift mikrofonlu gürültü müdahale etme teknolojisine sahip. Mikrofonların ortam gürültüsünü çok daha yüksek doğrulukla algılamasını sağlayan bu özellik, endüstrinin birincil açık-fit kulak içi ürünü olma özelliğine de sahip.

Watch 3

HUAWEI WATCH 3 Serisi, HarmonyOS 2.0 işletim sistemi göre destekleniyor ve egemen bir aygıt gibi konumlanarak, zeki telefon seviyesinde kuvvetli bir performansa imza atıyor. Afiyet verileri takibi ve antrenman izleme özellikleri, HUAWEI giyilebilir cihazlarının değişmeyen esas özellikleri arasında yer alıyor. Yeni seride kullanıcıların afiyet durumlarını daha detaylı ve konforlu bir şekilde kontrol edebilmeleri için farklı özellikler sunan HUAWEI, WATCH 3 Serisi’nde gövde ısısı desteği, el yıkama kontrolü ve düşme sensörü ile ayrım yaratıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here