Huawei’nin işletim sistemi HarmonyOS’a tasarım dünyasının Oscar’ı

0
16
Huawei’nin işletim sistemi HarmonyOS'a tasarım dünyasının Oscar’ı
Huawei’nin işletim sistemi HarmonyOS'a tasarım dünyasının Oscar’ı

Huawei kadar Android ve iOS’a alternatif olarak geliştirilen HarmonyOS işletim sistemi eşi görülmemiş bir yükselme kaydetti. Huawei ve Honor kullanıcılarının çabucak geçiş yaptığı HarmonyOS şimdiden 90 milyon kullanıcıya ulaştı.

HarmonyOS kullanıcı sayısıyla Android ve iOS'a göz dağı verdiHarmonyOS kullanıcı sayısıyla Android ve iOS’a göz dağı verdi

“Tasarım dünyasının Oscar’ı” olarak tanıdık Alman Inkar Dot Tasarım Ödülleri, Huawei’nin HarmonyOS işletim sistemine konut sahipliği yaptı. Toplamda iki adet uluslararası tasarım ödülüna lâyık görüldü. HarmonyOS’in kullanıcı arayüzünün yanı sıra cihazlar arası entegrasyon ve etkileşim yeteneklerinin, jüri üyelerinin ilgisini çektiği belirtildi.

ABD YAPTIRIMLARI HUAWEI’YI ENGELLEYEMEDİ

Alman Red Dot Tasarım Ödülü, dört büyük uluslararası tasarım ödülünden biri olarak biliniyor. Bunu yalnızca yaratıcılık ve tasarım konusunda dünyaca kabul görmüş teknolojiler alabiliyor. Bu anlamda ABD’nin her türlü yaptırımına rağmen Huawei’nin HarmonyOS baştan sona elde ettiği başarının artık küresel çapta kanıtlandığını söylemek olası. acilen 90’dan pozitif akıllı telefon modeli işletim sistemini kullanıyor. Bunlardan 56 tanesi Huawei ve Honor’un eski serilerine ait.

Abone Ol

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here