Instagram videoları tam ekran izlemeye zorlayacak

0
16
Instagram videoları tam ekran izlemeye zorlayacak
Instagram videoları tam ekran izlemeye zorlayacak

Aksine mühendislik yöntemi ile ortaya çıkarılan bir takım detaylara kadar Instagram platformu videolarda tam ekran izleme zorunluluğu getiriyor. Böylece küçük fakat etkili bir değiştirme ortaya çıkacak. Bu alanda yaptığı paylaşımlarla tanıdık Aledsandro Paluzzi, birçok kişiyi üzecek haberi verdi.

Yapılan paylaşıma bakıldığında esas sayfada gezinirken video içeriğine tıklandığını ve anında ardındaki bunun bütün ekranı kapladığı ortaya çıkıyor. Bir Takım kullanıcılar kadar bu nitelik fazla sevilecek. Instagram üzerinden video izleyen bazı kişiler bu videoların tüm ekranı kaplamasından hoşnut olabilir.

Bu platform üzerinden video izlerken bütün ekran tuşu aramanıza gerek kalmayacak. Böylece fazla daha rahat bir uygulamanın ortaya çıktığını söyleyebiliriz. Ama sürekli video izleyen biri değilseniz karşınıza çıkacak olan bütün ekranlı videolar öyle hoşunuza gitmeyecektir.

Paylaşılan bilgilere bakıldığında az önce bu değişikliğin net olmadığı görülüyor. Ancak Instagram genel olarak yeni özellikler sunmadan önce bunu kod satırlarında paylaşıyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here