iOS 15 Gece Modu’nu sürekli devre dışı bırakabilecek

0
7
iOS 15 Gece Modu’nu sürekli devre dışı bırakabilecek
iOS 15 Gece Modu’nu sürekli devre dışı bırakabilecek

Apple, bu durumun önüne geçmek için iOS 15 ile Gece modunu iyice ortadan kaldırma seçeneği sunuyor. Kameranın gece modunu ayrıntılarıyla kapattığınızda bundan böyle bitmiş aktive olmayacaktır.

Gece Modu genellikle düşük ışıkta olağanüstü fotoğraflar çekmenin elverişli bir yolu. Ama bazen bir iPhone’un bu modu etkinleştirdiği ve Gece Modu etkinken daha fena bir fotoğrafla karşılaştığınız zamanlar oluyor. iPhone kamerası üzerinde bütün denetleme sahibi olmayı tercih eden biriyseniz, iOS 15 ile artık bu mümkün olacak.

Gelen bir rapora tarafından yeni güncelleme gece modunu komple kapatmanıza olasılık sağlayacak. iPhone’unuzun Ayarlar ve Kamera kısmında gece modu özelliğini bulabilirsiniz. Herhangi bir çekim için Gece modu özelliğini devre dışı bırakırsanız, nitelik siz değiştirene dek o şekilde kalacaktır. Bu, iOS 15’teki kamerada yapılan tek iyileştirme yok.

Apple, dış mekan fotoğraflarında da ince iyileştirmeler yapıyor. Bu iyileştirmelerin her ikisi de en son genel iOS 15 beta sürümlerinde mevcut. iOS 15 piyasaya çıktığında (olasılıkla önümüzdeki ay) iPhone kullanıcıları için bütün bu iyileştirmeler gelmiş olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here