İstanbul’da elektrikler ne süre gelecek?

0
17
İstanbul'da elektrikler ne süre gelecek?
İstanbul'da elektrikler ne süre gelecek?

İstanbul’da elektrik ne zaman gelecek? sorusunun cevabı araştırılıyor. İstanbul elektrik tedarikçisi firmalar İstanbul Anadolu yakasında ve Avrupa yakasında yaşanacak planlı elektrik kesintilerini İstanbullularla paylaştı. İşte İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası elektrik kesintileri… İstanbul’da 4 Eylül elektrik kesintisi olan ilçeler ne? BEDAŞ, AYEDAŞ elektrik kesintisi sorgula…

AYEDAŞ İSTANBUL ELEKTRİK KESİNTİSİ SORGULA – 4 EYLÜL

İstanbul elektrik tedarik şirketlerinden AYEDAŞ’ın, Anadolu yakası elektrik arz ve arıza işleriyle, BEDAŞ’ın ise Avrupa yakası elektrik miktar ve arıza işleriyle ilgilendiği biliniyor.

İstanbul Anadolu yakasında yaşanacak planlı elektrik kesintisine dair güncel duyurular, AYEDAŞ internet sitesi üzerinden sorgulanabiliyor.

#link#https://www.ayedas.com.tr/Pages/Bilgilendirme/PlanliBakim/Planli-Kesinti-Listesi-ve-Haritasi.aspx#4 EYLÜL AYEDAŞ ANADOLU YAKASI ELEKTRİK KESİNTİSİ DUYURULARI İÇİN TIKLAYINIZ#kirmizilink#

BEDAŞ İSTANBUL ELEKTRİK KESİNTİSİ SORGULA – 4 EYLÜL

İstanbul Avrupa yakasında yaşanacak planlı elektrik kesintisi yaşanacak ilçelerin ve mahallelerin yer aldığı Planlı Elektrik Kesinti listesine, www.bedas.com.tr web sitesinde ana sayfada Planlı Kesintiler butonundan, mobil web sitesinden ve BEDAŞ 186 mobil uygulamasından ulaşabilirsiniz. Hem Planlı Elektrik Kesintileri hakkında SMS bilgilendirilmesi olmak için de BEDAŞ’a başvurabilirsiniz.

4 EYLÜL 2021 AVRUPA YAKASI ELEKTRİK KESİNTİLERİNİ DENETLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here