Kapatılmayan çukurlar kabus oldu

0
35
Kapatılmayan çukurlar kabus oldu
Kapatılmayan çukurlar kabus oldu

Yaklaşık 1 hafta önce, Fulya Mahallesi’nde elektrik altyapısı için egzersiz yapıldı. Mahalledeki yollar kazıldı, çalışma tamamlandı. Çukurların kapatılması için belediyeye haber verildi, oysa çukurlar kapatılmadı. Çukurlar nedeniyle yokuştan inen araçların altı

yola vuruyor.Yukarı çıkmak isteyen araçlar ise, sürücülerin çukurlar sebebiyle yavaşlamasıyla yolda kalıyor. Bir gazete yayılma arabulucu da çukurlardan birine düştü. Bagaj mandalı  kırılan araçtaki gazeteler, yola savruldu. Çevredekiler,  kaza yaşanmasından korkarken, Şişli Belediyesi’nden yetkilleri, çukurları  kapatma çalışmalarına 2 gün içinde başlanacağını bildirdi.

“BURADAN NE BİR OTOMOBIL İNER, NE BİR OTOMOBIL ÇIKAR”

Gazete dağılım arabulucu sürücüsü Binali Ekinci  “Yokuşu çıkarken zorlandık. Arkadaşım vasıta önden çekişli diye arabayı denemeye çalıştı, yahut sıradan yoldan gidecektik.Kasise düştük, bagaj kapağının yayları kırıldı. Bu olağan değil, buradan ne bir otomobil iner, ne bir araba çıkar. Biz kaldık çıkamadık, gazeteyi döktük, arabaya da hasar verdik” dedi.

“BU ÇUKURLAR UZUN ZAMANDIR BURADA BİR ENGEL” 

Fulya Mahallesi’nde ikamet eden oğlunu ziyarete gelen Hüseyin Atabey, “Uzun zamandan beri bu çukurlar, burada bir engel. Toz, toprak, çukur devam ediyor. Hastan olsa, hızlı gitsen, lastiğin patlar arabaya bir şey olur, bunlar daima risk. Alçak olan, yükü olan araba burada altını vurur” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here