Karikatürist Okan Nasuhoğlu ölü bulundu: Helyum gazı düzeneğine rastlandı

0
25
Karikatürist Okan Nasuhoğlu ölü bulundu: Helyum gazı düzeneğine rastlandı
Karikatürist Okan Nasuhoğlu ölü bulundu: Helyum gazı düzeneğine rastlandı

31 yaşındaki karikatürist Okan Nasuhoğlu, İstanbul Ataşehir’de kaldığı otel odasında ölü bulundu. 

Sabahleyin gazetesinden Emir Somer’in haberine kadar Ataşehir Küçükbakkalköy Mahallesi Şenlik Sokak’ta bulunan bir otelde önceki gün yaşanan olay iddialara göre şöyle meydana geldi:

Otel görevlileri, 603 numaralı odada kalan ve bir vakit kendisinden haber alınamayan Okan Nasuhoğlu’nun odasını teftiş edince genç karikatüristin yanına bir düzenekle tembel şekilde durduğunu gördü. Polise ihbarda yer alan otel çalışanları ambulans çağırdı. Otele gelen sıhhat ekibi Okan Nasuhoğlu’nun öldüğünü zabıt altına aldı.

Olay Yeri İnceleme ekibinin çalışmalarında acayip bulgulara ulaşıldı. Okan Nasuhoğlu’nun başına poşet geçirildiği, boğaz bölümünden poşetin bantla bağlandığı belirlendi. Keza bir ucu poşetin içinde bulunan bir hortumun diğer ucunun ise helyum gazı tankına yan olduğu görüldü.

Nasuhoğlu’nun tankı açıp helyum gazıyla intihar etmiş olabileceği değerlendiriliyor. Nasuhoğlu’nun cenazesi Adli Tıp Kurumu’ndaki otopsi incelemesinin arkasında memleketi Zonguldak’a götürülerek toprağa verildi. Polis kayıtlarına ‘şüpheli ölüm’ olarak geçen olayla ilgili incelemelerin sürdüğü bildirildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here