Küçüközyiğit: Babam kaybedileli 152, Gergerlioğlu hapsedileli 57 gün oldu

0
43
Küçüközyiğit: Babam kaybedileli 152, Gergerlioğlu hapsedileli 57 gün oldu
Küçüközyiğit: Babam kaybedileli 152, Gergerlioğlu hapsedileli 57 gün oldu

29 Aralık 2020 tarihinde Ankara Maltepe’de yer alan ofisinden ayrıldıktan sonradan bir daha kendisinden haber alınamayan eski Başbakanlık Raportörü Hüseyin Şampiyon Küçüközyiğit tam 152 gündür kayıp.

Küçükzöyiğit hakkında başlatılan soruşturmada ise savcıların değişmesi, cep telefonu sinyalinin peşine düşüp takip edilmesi gibi taleplerin dikkate alınmaması sebebiyle herhangi bir ilerleme kaydedilemedi. Aylardır babasını her platformda arayan Nursena Küçüközyiğit ise bu kere “Zaman su gibi geçmiyor” mesajını paylaştı.

GERGERLİOĞLU MESAJI

Milletvekilliği düşürüldükten sonra hapse atılan HDP’li Ömer Faruk Gergerlioğlu’nun “Zorla kayıplar haftasında, o binlerce kişiyi bulgu azmimiz hiç bitmedi. Bilin ey zalimler; Berfo Anaların, babasını arayan kızların, elin parmağı kardeşlerin, yüreği şişmiş çocukların elini bırakmayacağız” şeklindeki mesajını paylaşan Nursena Küçüközyiğit, şu ifadeleri kullandı:
 

Babam kaybedileli 152, vekilimiz hapsedileli 57 gün olmuş. Süre su gibi geçmiyor. Yapmadığınız incelemeler, vermediğiniz kararlar babamın hayatından, @gergerliogluof’un özgürlüğünden çalıyor. Ne uğruna? @ankaracbs @AYMBASKANLIGI #HüseyinGalipNerede#GergerlioğluYalnızDeğildir https://t.co/1k8Pil2lGo

— Nursena Küçüközyiğit (@NeredeBabam) May 28, 2021
“Babam kaybedileli 152, vekilimiz hapsedileli 57 gün olmuş. Zaman su gibi geçmiyor. Yapmadığınız çalışmalar, vermediğiniz kararlar babamın hayatından, @gergerliogluof’un özgürlüğünden çalıyor. Ne uğruna? @ankaracbs @AYMBASKANLIGI #HüseyinGalipNerede #GergerlioğluYalnızDeğildir”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here