La Casa De Papel’in Türkiye versiyonu ‘La Hay De Maske’ geliyor

0
51
La Casa De Papel'in Türkiye versiyonu 'La Hay De Maske' geliyor
La Casa De Papel'in Türkiye versiyonu 'La Hay De Maske' geliyor

Komedi türündeki La Hay De Maske filminin çekimleri geçtiğimiz hafta içerisinde başladı. Beyazperde’nin haberine kadar, dünyaca ünlü Netflix dizisi La Casa De Papel’in komediye uyarlanmış Türkiye versiyonu olan filmin çekimleri Ankara Kızılcahamam çevresinde gerçekleştiriliyor.

Bir soygun filmi olan La Hay De Maske’deki karakterlere Türkiye’den şehirler adını veriyor.Bakanlıktan alınan özel izinle birlikte La Hay De Maske’nin çekimlerine başlandı.

Filmin oyuncu kadrosunda Ayhan Taş, Burak Satıbol, Nuri Alço, Tuğba Özay, Serhat Bahadır, Hüseyin Elmalıpınar, Ekin Ataizi, Yakup Akar ve Latif Doğan yer alacak. Filmdeki karakterler adını, İzmir, İstanbul, Sivas, Yozgat gibi şehirlerden alacaklar.

La Hay De Maske’nin yapımcılığını Sineline yapım üstleniyor. Yönetmen koltuğunda ise Sefa Özçelik yer alıyor. Prodüksiyonda Timur Medya’nın imzası bulunuyor.

La Casa De Papel’in bir soygun dizisi olduğu biliniyor. Netflix’te yayınlanan dizi, bu vesile ile komedi türüne uyarlanmış olacak. La Hay De Maske’nin ne zaman sinemalardaki yerini alacağı hemen şimdi bilinmiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here