LinkedIn, Instagram’dan kopyaladığı özelliği kaldırıyor

0
12
LinkedIn, Instagram’dan kopyaladığı özelliği kaldırıyor
LinkedIn, Instagram’dan kopyaladığı özelliği kaldırıyor

Profesyonel sosyal medya olarak aşina LinkedIn, bir zaman önce Instagram’daki Hikayeler özelliğini kendi platformuna getirmişti. Bu özellik bir uçtan bir uca paylaşılan gönderiler 24 saat içerisinde kayboluyordu. Ama bu özelliğin LinkedIn platformuna uygun olmadığı ortaya çıktı.

İnstagram'da 'telif hakkı uyarısı' tuzağı! Kullananlar dikkat...İnstagram’da ‘telif hakkı uyarısı’ tuzağı! Kullananlar uyarı…

LinkedIn hacker’ı: ‘700 milyon kullanıcı verisini eğlence için çaldım’LinkedIn hacker’ı: ‘700 milyon kullanıcı verisini ziyafet için çaldım’

Linkedin’in üst seviye yöneticilerinden Liz Li, konuyla ilgili bir izah etme yaparak özelliğin kaldırılacağını duyurdu. Li’ye kadar Linkedin’deki hikayeler özelliği, eylül ayının sonu itibarıyla erişilmez olacak. Böylelikle Twitter’dan daha sonra bir platform daha heveslenerek geliştirdiği öykü özelliğinden vazgeçmiş oldu.

Liz Li, kullanıcıların hikayeler özelliğine de ilgi gösterdiğini ama yaptıkları çalışmalar sonucunda asıl istenen şeyin daimi paylaşımlar olduğunu açıkladı. Bunun da hikaye özelliğinin ruhuna aykırı olduğunu söylediğini söyleyen Linkedin yöneticisi, daha iyi bir tecrübe sunmak için yeni özellikler üzerinde çalışmaya devam edeceklerine şive yaptı.

 

Abone Ol

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here