Monster Ambassador Program’da dilekçe dönemi devam ediyor!

0
24
Monster Ambassador Program’da dilekçe dönemi devam ediyor!
Monster Ambassador Program’da dilekçe dönemi devam ediyor!

Monster Notebook’un 30 Haziran’da gerçekleşen Monster #WASD etkinliğinde duyurusunu yaptığı Monster Ambassador Program’ın ilk kullanım dönemi 31 Temmuz’a dek devam ediyor.

Monster Notebook teknoloji ve oyun dünyasının geleceğine yön veriyor!Monster Notebook teknoloji ve oyun dünyasının geleceğine istikamet veriyor!

Yılın en büyük online etkinliği Monster #WASD için geri sayım başladıYılın en büyük online etkinliği Monster #WASD için geri sayım başladı

İçerik üreticilerini en yeni teknolojiler ile teşvik etmek ve içerik üreticilerinin Monster Notebook ürünleriyle olan deneyimlerini takipçileriyle paylaşmasını karşılamak amacıyla başlatılan Monster Ambassador Program (MAP), Monster Notebook bünyesinde oluşturulan bir marka elçiliği programı.

MONSTER NOTEBOOK ÖDÜLÜ

Monster Notebook, MAP zarfında içerik üreticilerine Monster Notebook aygıt ve ekipmanlarını deneyimleme, takipçileriyle bu deneyimi paylaşma, deneyimledikçe ödül kazanma fırsatı sunuyor.

Facebook, YouTube, Twitch, Twitter, Linkedin ve Instagram platformlarından herhangi birinde içerik üreticiliği yapan cümbür cemaat MAP sistemi üzerinden ihtiyaç duydukları aygıt ve aksesuarları seçebiliyor. Belirlenen tarih aralığında Monster Notebook’un yüksek performanslı dizüstü bilgisayarlarını ya da PUSAT serisi aksesuarlarını deneyimleyebiliyor ve daha sonra bu deneyimlerini takipçileriyle diledikleri gibi paylaşabiliyor.

İzlenme ve etkileşim sayılarına göre MAP sistemindeki liderlik tablosunda yarışacak içerik üreticileri, her ay güncellenecek ödül havuzundan ödüller kazanacak. Ayrıca, bir ay süreyle deneyimlenen ürünler sisteme teslim edildikten sonradan her tarafta mahsul talebinde bulunulabiliyor. 

Başvurular hiçbir ücret ödemeden, Monster Ambassador Program’ın web sitesi üzerinden kısa bir form doldurarak yapılıyor.

 

 

KAYNAK: HABER7
Abone Ol

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here