Müge Anlı Bahtiyar Akçay olayı nedir? Son dakika! Bahtiyar Akçay öldü mü?

0
13
Müge Anlı Bahtiyar Akçay olayı nedir? Son dakika! Bahtiyar Akçay öldü mü?
Müge Anlı Bahtiyar Akçay olayı nedir? Son dakika! Bahtiyar Akçay öldü mü?

Müge Anlı’nın programında bir süredir konuşulmaya devam eden Bahtiyar Akçay olayı ile ilgili öneli gelişmeler yaşandı. Kayıp olan Akçay’dan üzücü haber geldi. Cesedin bulunduğu bölge ise cinayet ihtimallerini kuvvetlendirdi.

BAHTİYAR AKÇAY ÖLDÜ MÜ?

19 gündür kayıp olan ve aranan Akçay’ın cansız bedeni kuyunun içinde bulundu. Cesedin yer aldığını kuyunun yakın arkadaşının çalıştığı halı yıkama fabrikasının bahçesinde yer alması ise dikkatleri çekti. Akçay’ın gözyaşları içerisinde kalırken aranan cesedin üzerine beton döküldüğü tespit edildi.

SON AÇIKLAMALAR NELERDİ?

Bahtiyar Akçay’ın ölümünde baş güvenilmez olarak gösterilen Nadir bey, Bahtiyar Akçay’ı en son cuma günü gördüğünü belirtmişti. Kendisinin çalıştığı şirkete geldiğini, zaten evvelden de Bahtiyar Bey ile tanıştıklarını, emekli olduktan sonra Bahtiyar Bey’in eşi ile beraber Giresun’a taşındığını açıklama etti.

Nadir Bey, Bahtiyar Bey’in kendisinin aracını alıp Sultançiftliği’nde bir galericiye gittiğini, geç kaldığını hatta aradığını, kusura bakma araca baktırdık dediğini ve akşama doğru 4-5 gibi geldiğini dile getirdi. Nadir Bey, Bahtiyar Bey gelince yemek yemek yediklerini, sonradan dere içerlerken Bahtiyar Bey’e 2-3 defa telefon geldiğini, kendi yanına konuşmayıp dıştan konuştuğunu sonra da çıkıp gittiğini söyledi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here